Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tanácsoltok ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Végre rávettem magam, hogy bejelöljem azt a fiút,aki nekem már elég régóta tetszik. Nem szoktunk beszélgetni, csak látásból ismerjük egymást, viszont a köszönőviszony még megvolt két éve, mikor utoljára láttam. Mindig mosolygott,nézett,mikor valahol összefutottunk, csak sajnos nem alakulhatott ki semmi,mert elköltözött a városunkból, egyszer viszont megszólított. 3 napja jelöltem be, azóta csak van az ismerőseim közt, mint hal a vízben,semmit nem lájkol, nem is ír nekem, csak simán visszaigazolt. Már attól is zavarba jöttem és elszégyelltem magam,hogy be mertem jelölni( mit gondolhat ,hogy bukkantam rá 2 év után?), valójában rá sem merek írni,mert nem nagyon volt még barátnője és elég magas intelligenciájú, introvertált személyiség, nem igazán nyit a lányok felé. Arra is gondoltam már, hogy lehet, nem is tetszettem soha neki(de hát akkor miért figyelt volna a tömegből állandóan vigyorogva?)vagy épp arra,hogy lehet,meleg. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. jún. 27. 15:25
 1/3 anonim válasza:

Szia

Én ráírnék pl vmi olyat h emlékszel rám majd ha szerencséd van visszaír elkezdtek erről beszélgetni majd egy személyes találkozó innen meg megtudhatod majd a válaszát. Max lesz egy baràtod vagy megtudod h egy barom.

2017. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rám hogy szia,emlékszel rám?
2017. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rá *
2017. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!