Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb lánybarátomból viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani2001 kérdése:

Legjobb lánybarátomból viszonzatlan szerelem. Mit csináljak? Több info lent.

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk, osztálytársak vagyunk. Úgy lettünk barátok, hogy megvédtem egy szituációban az ,,osztály" ellen és csak én voltam neki egyedül az iskolában mivel új lány volt. Nyáron összejött azzal akitől megvédtem annakidején és nem mondta el sőt, kicsit megváltozott. Szakítottak. És előre megmondtam ezt előre úgy hogy nem beszéltünk Mivel összevesztünk egy kicsit a nyári szünet elején.

Utána Szeptemberben rossz kedve volt a gyerek miatt és megvígasztaltam. Vittem neki házához kedvenc piáját meg beszéltem vele, hogy ne szomorkodjon. Itt kezdtem el többet érezni mint barátság. Egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni ami történt egész 2017-ben. Próbálok kedves lenni hozzá meg minden, segítem sulis cuccokban, de valahogy neki nem ez kell. Ilyet ír hogy nem fogsz közelebb kerülni hozzám tesó, hiába vársz házam előtt nem fogok összejönni veled. Az itt a probléma emberek hogy nyáron nagyon

megváltozott a lány. És régen nem ilyen volt. Kedves volt, ésszerűen kezelte a dolgokat. Mostmeg ez a le**arom kategória. Mostanság 1 hetig jóba vagyunk aztán 1 hónapig pihi mert egy hülyeség miatt mindig összeveszünk, és valahogy nem én akarom ezt. Többet éreztem mint barátság és én ezt leírtam neki hogy sose hagynám el, meg nagyon szeretem, és eddig is valahogy mindig egymást találjuk meg akármilyen szituáció is az. Rossz érzés suliba látni, mert oda vagyok érte, és legjobb lánybarátom volt. Előttem ül szóval tényleg fa**a.. Tavaly meg padtarsak voltunk... Jelenleg nem beszélünk és szülinapján se köszöntöttem fel hogy érezze milyen bunko volt velem.. Lehet nagy tahosag de egy éreztetés volt mivel ismer hogy sose csinálnák ilyet vagy felejtenem el szulinapjat. 39 Napja nem beszélünk nem köszönünk egymásnak, csak elmegyünk egymás mellett, de szoktuk egymást nézni tudtunk nélkül. És mondta annakidején hogy hiányoznak a f***ságaim (pozitiv értelemben). Voltak közös dolgaink egy csomó minden és tökre bírtuk egymást.. Csak tönkretette ez a nyári akció és hogy én többet éreztem. Valami megoldás? Hogy belémessen vagy valami? Mi lenne a legjobb?



2018. jan. 11. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy tipikus lúzer vagy. Ha akarsz tőle valamit, mondd meg neki. Ha nemet mond, keress valaki mást. De amit most csinálsz, annak semmi értelme.
2018. jan. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
szerintem tipikusan minden csaj megvaltozik miutan megdugjak aztan kidobjak. Az artatlan szereny lanybol egy arogans ribi lesz.
2018. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ennyit a fiú-lány barátságról. Nem tudom, miért nem lehet benyalni, hogy Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket, hogy BARÁTKOZZANAK egymással.
2018. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!