Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és most nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szégyenlős vagyok ezért facebookon írtam neki és nagyon kedves volt velem mindig válaszolt 6 beszélgetésből 2 szer ő írt először. Most hogy kicsit megismertem gondoltam beszélgetek vele az iskolában de nem tudok mert mindig a barátnőivel van akiket nem nagyon ismerek és nem mernék 5 lány elé oda állni. Aztán gondoltam hogy reggel mikor megy suliba akkor ráköszönök de már akkor is 2 barátnőjével megy. Egyszerűen sose találom meg mikor egyedül van de mikor írogatok vele akkor jó de így nem tudom el dönteni hogy tetszem e neki. Amikor beszélünk ezekről a témákról szoktunk beszélni: Testvérek Szülők Tanárok Iskolatársak Régi emlékek meg bármi ami vicces de nagyon úgy nem tudom hogy ez jó e vagy nem.

2018. jan. 11. 15:43
 1/2 anonim válasza:
A bármilyen fajta facebook kapcsolatok rosszak. Mindenképp köszönj neki mindig, minegy hogy épp kivel van, mert ha nem, azt fogja gondolni, hogy egy felős Facebookfiú vagy, aki csak facebookon mer köszönni és beszélgetni. Érthető, hogy félsz odamenni egy nagy lánycsoporthoz, de akkor hivd el őt találkozni. ne bújj el, mutasd meg magad, élj a pillanatnak és ne vesztegesd az időt azon gondolkozva, hogy mit kellene tenned. tedd meg.
2018. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ jó ötlet meg is fogom tenni.

Az igazság az hogy régen egy lány bunkó volt velem és mindenkire most már azt hiszem hogy azok lesznek és félek hogy megint csak lekoptatnak de meg kell tennem muszáj:)

2018. jan. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!