Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány lapos?

Figyelt kérdés
Nem teljesen lapos, van egy pici melle meg feneke de kicsinek mondható mindkettő.. Nagy melleket és feneket kedvelő fiúk, ha a barátnőtök ilyen lenne, zavarna? Nem olyan válaszokra várok hogy fogadd el magad így, meg hogy én pont ezt szeretem. Írjátok le őszintén hogy mit gondoltok erről.

2018. jan. 11. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire
2018. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem.
2018. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Nekem a nagy mell és a formás nagy fenék jön be mint minden pasinak, persze van aki hazudik, de ennek ellenére az olyan csajoknak is van pasijuk akiknek nincs mellük, hiszen ott vannak az olyan csávók is akik nem jóképűek és vékonyak. Ne legye nirreális elvárásod egy pasival szembe ennyi.
2018. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mit gondolok? Hogy alapvetően úgy vagyok vele, hogy NAGY mell és tök mindegy milyen fenék, de ne legye óriási. Szóval inkább mell párti vagyok!!!! És a picike mellek nem tetszenek. ( Őszintén...) DE!!!! Amikor ismerkedtem valakivel k'ára másodlagosak lettek ezek a külső tényezők. Inkább az összképet néztem és ha tetszett, akkor nem volt para. Az első barátnőm az ideálom szöges ellentéte. Kis mellek, nagyobb popó. A következő párom is ez a kategória a mostani meg nagy mellek nagy fenék. Egyáltalán nem érdekel! Mindegyik szexi tud lenni.
2018. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Köszi. Mindjárt meleg is leszek, mert a kicsi melleket szeretem? lol


Engem semennyire sem zavarna. Jó... azért egy narancsnál legyen nagyobb (a melle). :D

2018. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
izgató annyira mint egy nagy fenekű közepes mellű nő. tehat ez az őszinte válaszom.
2018. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Azt nem lehet kijelenteni, hogy senkit nem zavar, de szerintem sokat nem érdekel az ilyen. Sok lapos csajt szoktam látni, akik kézenfogva sétálgatnak a barátjukkal. Van akinek a sovány, van akinek duci, vagy kövér.... sok féle ízlés van, emiatt ne parázz. Meg sokan úgy állnak hozzá, hogy a csajba legyenek szerelmesek, ne pedig a testébe.
2018. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a "deszka" lányokat. :)

De ne azzal foglalkozz, amit itt olvasol, nem közülünk lesz valaki a leendőbeli férjed (vagyis persze van rá esély, de egyáltalán nem valószínű :D), minden embernek egyéni ízlése van, az számít, hogy olyat találj, akivel kölcsönösen egymás tökéletességei vagytok. ^-^

2018. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Téged mennyire zavar,ha egy srácnak kicsi a pötse?
2018. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók a "lapos" lányok/nők.
2018. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!