Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akar tőlem valamit a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit a lány vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már látásból nagyon rág óta ismerek és mindig is tetszett annak ellenére, hogy közben voltak barátnőim.Kb 1-2 hónapja egy társaságba keveredtünk..És ugy nem igazán beszélgettünk, de mindig megakadt egymáson a tekintetünk...

A legjobb barátnőének elmondtam, hogy nekem ez a lány tetszik..nagyon és ő elmondta, hogy én is bejövök a lánynak..A Barátnője persze hogy elmondta neki hogy mi a szitu..Haha...És nem hitte el a lány hogy én akarnék e valamit tőle egyáltalán...Na de mind1 is k2 hete folyamatosan eljárunk kettesben sétálni nagyon sokat szoktunk beszélgetni és jó vele az időtöltés...És nagyon sokat chatelünk...Chatben irtam olyan dolgokat amik utalnak a dolgokra...És mostmár ő is elhiszi hogy tényleg bejön nekem..a lánynak még soha nem volt barátja...És pár napja ki szedte belőlem hogy mi, hány ,merre, meddig nálam és elmondtam neki hogy hogy vagyunk a kettőnk közötti dologgal..Elmondtam neki, hogy annak ellenére,hogy mekkora egy kujon vagyok mióta vele vagyok nem kell senki csak ő és azóta senkivel nem is voltam..Leirtam neki hogy azért sem kaptam le eddig(és ezt furcsálta mert tudta, hogy milyen vagyok, ezért hitte hogy nem akarok semmit).. És ha komoly kapcsolatot akarok először jobban szeretem megismerni aki valamivel megfogott engem..A többi nem lényeges..De ezen a csaj szabályosan bekönnyezett...Nagyon szar hangulatból nagyon durván feldobtam a lányt..És erre mondta, hogy ő is hasonlóan gondolja, hogy előbb meg akar ismerni és utána dönti el hogy mit akar mert nem tudja még igazán...És ezt nem értem...Ha előttem is mondta a barátnőjének hogy bejövök neki..Meg hagyta volna ha megcsókolom...És küldött egy idézetet amiben azt irta röviden, hogy csak nézzük egymást, de senki sem cselekszik hogy több legyen..Akkor ez most mi a tosz xD hogy nem igazán tudja mit is akar..



2018. jan. 12. 06:22
 1/9 A kérdező kommentje:
ÉN 17/F ő 18/L
2018. jan. 12. 06:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Te nem a hűség mintakepe vagy, mit akarhat tőled...
2018. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*régóta

*úgy

*barátnőjének

*akarnék-e

*írtam

*most már

*kiszedte

2018. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
teccel neki!! csak össze van zavarodva. agy neki időt
2018. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

4-es: Atya ég! Hogy lehet leírni azt a szót, hogy adj, úgy, hogy agy neki időt. Akkor hogy írod le azt a szót, hogy agy, amikor az ember fejében lévő agyra gondolsz???


A kérdezőnek meg azt válaszolom, jobb, ha békén hagyod azt a lányt, pláne, ha még nem volt fiúval, mert te - legalábbis egyelőre - nem fogsz megváltozni, ez pedig egy rendes lány lehet. Meg a fogalmazásoddal,helyesírásoddal is gondok vannak, inkább műveld magad, olvassál, és majd utána foglalkozzál komolyabb lányokkal.

2018. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bejössz neki. ;)
2018. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bejösz neki, mert xar ízlése van de a lány érdekében fogadd meg az 5-ös válaszoló tanácsát! Jól leírta a lényeget.
2018. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan vicces, hogy emberek akik egyáltalán nem tudnak rólam semmit itt osszák nekem az észt...Feltettem egy kérdést amire normális választ szerettem volna kapni... És bocsánat, hogy nem vagyok egy olyan ember aki az ember irásából próbálja leszűrni, hogy milyen inteligenciával rendelkezik a másik...Nekem meg igaz, hogy nem kellett volna enyhén másnapos állapotban kiírni ezt a kérdést.. 😉 Talán máskor szebben fogalmazok! 😊
2018. jan. 15. 04:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Bejössz a csajnak, de ne várd, hogy ezt ki is mondja. Mint az ő korában majdnem mindenki, ő is úgy fél a pofára eséstől, mint a tűztől. Hallgat tehát, és reménykedik, hogy megállapodsz mellette.
2018. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!