Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok? És ha igen, mit tegyek? (többi lent, illetve a probléma mivolta is)

Figyelt kérdés

Van egy hetedikes (igen, hetedikes) srác a suliban, akit eddig szó szerint utáltam. Pontosabban azt utáltam, amit gondoltam róla. Mivel nyolcadikas vagyok (ne mondjátok, hogy korai, kérlek... Szerintem is az, ezért IS vagyok kétségbe esve) így az évfolyamom keringőzik az iskolai farsangon. Ez egy hagyomány a sulinkban.

A helyzet az, hogy többen vannak a lányok, mint a fiúk ezért bevontak hetedikeseket, és ez a srác pont az én párom lett. Már lassan egy hónapja gyakorlunk, és kezdem nagyon megkedvelni. Mármint, úgy igazán. Sosem éreztem még ilyet. Rájöttem, hogy valójában nagyon aranyos és kedves, csak a nővére és a baráti köre alapján ítéltem meg (ami tudom, nagyon rossz dolog).

Viszont a problémák száma annyi, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni.

1. azt sem tudom, valóban szerelem-e, amit érzek. Folyton rá gondolok, és nagyon várom a keringő próbákat, mert akkor sok időt töltünk együtt. (Egyébként biztosan nem amiatt érzem amit érzek mert "a keringőzés olyan romantikus". 10 éve táncolok, szerintem hozzá szoktam)

2. mivel én nyolcadikos vagyok, ő pedig hetedikes, én pár hónap múlva megyek gimibe. Lehetetlen lenne tartani a kapcsolatot.

3. nem tudom, ő mennyire bír engem.

4. (és szerintem ez a legrosszabb az egészben) Ez a srác járt az egyik barátnőmmel az osztályomból. Igaz, kb csak 3 hétig, de nem rég szakítottak. Ha rég szakítottak volna, szerintem akkor sem lenne okés érezni bármit is a fiú iránt...

Teljesen össze vagyok zavarodva, és félig-meddig szégyenlem is a dolgot. Valaki tudna tanácsot adni, hogy mi tévő legyek?

Előre is köszönöm!:)

15L



2018. jan. 12. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ő még csak egy kisfiú.

Kis túlzással még az is jobb lenne, ha egy 20 évesbe zúgnál bele, az már legalább tud mit kezdeni egy lánnyal.

2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem ne szégyenkezz emiatt, nyugodtan lépj😊
2018. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha nem vagy biztos abban amit érzel akkor próbálj felé barátként közeledni. Töltsetek együtt időt sulin kívül is. Kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve eljönni veled valamikor sétálni vagy akármi. Ha pedig esetleg nem értené vagy félreértené a dolgot akkor mond el neki, hogy nagyon szimpatikus neked és szeretnéd jobban megismerni mint barátot.
2018. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Nem kisfiú, hidd el. Lehet, hogy a fiúk többsége később ér, de ő nem. Szerintem meg tudom állapítani ezt.. (nem rossz hangvételűen mondom)

#2 hogy ne szégyenkeznék? Az egyik legjobb barátnőmmel járt. (szintén nem rossz hangvételűen szerettem volna)

#3 ezeken is mindig agyalok, de pont azért nem merem megtenni, hátha érti, de ő nem így reagál. Illetve, a barátnőm miatt.


És még sosem volt semmilyen fiú (ilyen szempontból) az életemben, úgyhogy fogalmam sincs mit kéne tennem. Egyszerűen berezelek.. Köszönöm a válaszotokat:)

2018. jan. 12. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: Akkor egy 7. osztályos mi, ha nem kisfiú? Pasi? Netalántán férfi? Azért ne viccelj már...

Egyébként tényleg korai a kapcsolat. Egy igazi kapcsolatra se testileg, se lelkileg nem áll készen egy általános iskolás. Az,hogy megfogod a kezét, semmi. Az is, hogy szereted. Ennél jóval több egy kapcsolat, majd megtanulod.

2018. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

#5: A válasz a kérdésedre: Nem, nem férfi de nem is kisfiú hanem csak szimplán fiú vagy tini.


Egy 13 éves is lehet szerelmes és lehet kapcsolatban egy lánnyal, nyilván a testi dolgokat leszámítva és persze az teljesen más mint két felnőtt ember kapcsolata. Sőt szerintem még később is 15-16 évesen is elég sokáig tud működni úgy egy kapcsolat, hogy nincsenek testi dolgok.

2018. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 sajnálom, de nem értek egyet veled. Ahogy azt a #6-os is nagyon jól megfogalmazta, nem kisfiú hanem fiú vagy tini. És tisztában vagyok azzal, hogy egy ilyen "tiniszerelem" nem olyan, mint a felnőtt párkapcsolatok. Nem is kell olyannak lennie. Hogyan is lehetne olyan? Talán elfelejtetted milyen ekorúnak lenni?... Nem tiszteletlen szeretnék lenni, csak nem értem azt a feltételezést, hogy "általános iskolásnak korai".. mert igen, az. De ha akkor ballagtam volna az oviból, amikor kellett volna, nem egy évre rá, és most gimis lennék, akkor most oké lenne, hogy érzek valaki iránt valamit? Így is, úgy is 15 vagyok/lennék.
2018. jan. 12. 21:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként (na nem mintha olyan hatalmas különbség lenne hogy 13 vagy sem, de) a fiú 14 éves. Tudom, tudom, nem sokat számít, de szőrszálhasogatásnak elmegy
2018. jan. 12. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem probalj meg felle baratkent kozeledni. :(
2018. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok es nem :( hanem :) xDDD
2018. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!