Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem beszélünk olyan sok ideje,idáig mindig én írtam rá,de nagyon hosszú beszélgetéseink voltak/vannak és tényleg megtalaltuk a közös hangot,nagy valószínűséggel tetszem is neki,viszont megígérte megint hogy ma rám fog írni,ahhoz képest sehol semmi.Ha ráírnék minden menne simán,de kezdem azt érezni csak én keresem a társaságát.

Mit tegyek?

17/L



2018. jan. 12. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma ne keresd, ne te legyél az akinek mindenképp beszélnie kell, ne látszódjon hogy nagyon kell neked. Ha holnapig sincs semmi, küldj neki egy vicces képet vagy valami apróságot, de ha ő nem keres, te se keresd mindig.
2018. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból adódóan a lányok kicsit másképp gondolkodnak, érezniük kell, hogy érdekled őket és figyelsz rájuk. AZONBAN amelyik lánynak tetszel az biztos keresni fog és érdeklődni előbb-utóbb.


Taktika, hogy most te ne keresd pár napig, akkor látni fogod mi a helyzet. DE ennek megvan az a csapdája, hogy a lány azt gondolja majd, hogy na biztos nem érdeklem már, akkor minek keressem? Ördögi kör. De ha szeretne valamit és kicsit is magabiztosabb alkat, úgy is jelentkezni fog.


Ezt fontolgasd magadban. :)


Egyébként meg hívd el randira 50-50 mi lesz. Túléled, ha nagy pofon lesz, én is, mi is sokan túléltük ezt, fájni fog, pár napig, hétig szarul leszel lelkileg, de minden rendbe jön utána. Ha jól sül el, akkor pedig boldog lehetsz! :D


20/F

2018. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis javítás: érezniük kell, hogy ők érdekelnek téged és figyelsz rájuk.
2018. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 😂 azért köszönöm
2018. jan. 13. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hoppá. A lényeg ugyanaz. :)
2018. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!