Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Van esélyem?

Figyelt kérdés
16éves vagyok, biszexuális. Egy idősebb nőbe egy ideje beleszerettem (38-42 éves) folyamatosan ő jár az eszemben. Aztán jött a középiskola, és egy full helyes srácon nagyon megakadt a szemem. (17éves lehet) azon gondolkozok, hogy melyiket válasszam? Melyik a helyes út? Volt már 27 éves barátnőm, de ő sajna elköltözött külföldre... Este, mikor zenét hallgatva próbálok aludni, ők ketten eszembe jutnak, és hatalmas sírógörcs fog meg. (Zene nélkül én nem tudok elaludni :"D ) valaki tudna segíteni..? (Bocsi a helyesírási hibákért)

#biszexualitás #kitválasszak
2017. okt. 21. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
your gender?
2017. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uuh bocsi xd lány vagyok :)
2017. okt. 21. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
a 38-42 éves elég nagy különbség... már tényleg az hogy a lánya lehetnél. én már a 19-25-tel is úgy voltam elég nagy korkülönbség. itt nem azzal van a gond hogy nő vagy fiú hanem hogy teljesen elképzelhetetlen számomra egy 16-40 kombó. gondolj bele amikor te 26 leszel ő már 50. :s
2017. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van :S
2017. okt. 21. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!