Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A reménytelen szerelemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménytelen szerelemen mennyi idő túlesni? Mi tudna sagítani?

Figyelt kérdés

Én már közel 5 hónapja szenvedek emiatt. Sokan mondják, hogy "az idő majd segít", de ez egy hatalmas kamu. Az idő múltával nekem egyre jobban fáj ez az egèsz, egyre jobban szeretem őt, egyre szebbnek látom, egyre jobban akarom és egyre jobban hiányzik. Nem tudok másra gondolni, esténként nem tudok elaludni, sokkal ingerlékenyebb lettem és sokszor rámjön még erősebben ez a rossz érzés. Ilyenkor órákon át sírok és nem tudok mit kezdeni magammal. Semmi nincs ami felvidít. Nincs is semmim csak ez a fájdalom. Igazából én így élni sem akarok már.

18/F



2018. jan. 13. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Igazából akkor tudsz túllendülni rajta, ha jön egy új, viszonzott.
2018. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak tudod mennyire érdekel most akárki más...Semennyire ;(
2018. jan. 13. 11:52
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanebben a cipőben járok.. kis különbség, lány vagyok. Miért reménytelen szerelem? Viszonzatlan, vagy szakítás utáni?

Barátaiddal nem tudsz beszélni? Az nekem szokott segíteni. Ha gondolod írhatsz nyugodtan, és megpróbálok segíteni:) Azaz meghallgatlak.. még a saját problémámat sem tudom orvosolni, nemhogy másét.. de jó hallgatóság vagyok:)


16/l

2018. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Jah, azt kifelejtettem hogy nekem másfél éve tart... A kérdésedre válaszolva csak akkor tudsz túllépni, ha valamilyen módon kitörlöd az életedből, meggyőzöd magad hogy lesz más, aki szívből szeret viszont...
2018. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 uszkormos válasza:
77%

Támogatom az egyik válaszadódat miszerint keress egy új lányt. De mivel írtad, hogy most jelen pillanatban nemmegy ezért keress valami ÉRTELMES elfoglaltságot. Látsd kezdj el edzőterembejárni, olvasni könyveket, függj rá sorozatokra vagy épp a tanulásra szánj több időt.

Énis hasonló cipőben jártam még álltalábosból ismerjük egymást a lánnyal de viazont énis találtam rajta kívül valakit.

19F

2018. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
76%
Ismerem ezt, én is hasonlóban járok. Egy valamit tudok mondani fel a fejjel :) építsd fel magad. Próbálj hobbit keresni hallgas zenét foglald el magad. Csináld azt amit szeretsz. Tudom elsőre nehéz, mert ebben a szituban vagy. Én is ebben voltam csak engem már kórházban kezeltek miatta szóval tudom milyen. De az öngyilkosság sose megoldás.Úgyhogy azon ne is gondolkozz. Az csak a lehető legrosszabb választás a problémák elől való meneküléshez. A problémák feladatok amiken át kell lendülni. És csak önmagadat építed fel vele, ha ezeket meg tudod oldani és csak erősebb lesz a jellemed. Úgyhogy csak a legjobbakat kívánom és fel a fejjel. Valamint hallgass slipknotot. Nekem segített :D
2018. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ezzel a hobbi dologgal az a baj, hogy a hobbim művelése közben találkoztam vele is. Ő is azt csinálja. Szóval ahol a hobbim, ott van ő is. Így nem is tudok teljesen a hobbimra figyelni, csak rá.

Ja és nagyon nem bírom a sklipnotot

2018. febr. 5. 19:11
 8/20 anonim ***** válasza:

Tudod az első nagy szerelmem 13 évesen volt és két évbe telt, mire elfelejtettem, talán picit több is. Ráadásul volt barátnője a srácnak és jó barátjának tartott, és ezért nagyon nehéz volt engem elengednie, és ezért nekem is őt. De meghoztam a döntést és minden konktaktot töröltem vele, egyszerűen ez a dolog nem működik máshogy. Ugye neked nehéz, mert ő is ott van akkor, amikor a hobbydat műveled, a helyedben megpróbálnék valami másik helyet keresni. Az ember ilyenkor úgy érzi, hogy nincs élet a másik nélkül és majd belehal. Tudom, mert én is keresztülmentem ezen. De pont azt kell meglátnod, hogy nem függhet tőle a boldogságod... sőt... nekem a szüleim mindig azt tanították, hogy magamban keressem meg az erőt és tevékenységre fordítsam, amit szeretek, mert csak úgy építhetem magam stabillá. Hasonlón majdnem mindenki keresztül megy, de a többség ki is jön belőle. Tudod, amikor túlleszel rajta egészen másképp fogod szemlélni, egy ilyen megerősít, és a további csalódásokat könnyebben viseled majd. Nekem is volt már pár ilyen és eljutottam arra a szintre, hogy akit nem érdeklek, az nem tud engem sem igazán érdekelni, mert ennyire energiát beletenni egy olyan ember szeretésébe, bálványozásába, aki nem akar minket, teljesen szükségtrlen. De ez már egy nagyon másik szemlélet, amigez sok csalódás kell.

Tudom, hogy most meghalsz belül, de hidd el, hogy múlni fog ez.

Amúgy a lány tudja? Vagy honnan tudod, hogy nem lehetnél vele?

19/L

2018. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudja. Sőt, eleinte még alakulgattak a dolgok, ráadásul ő kezdenényezett, de amikor szerelmet vallottam neki, ő visszalépett.
2018. febr. 13. 15:27
 10/20 Krecc15 ***** válasza:
30%
Nagyon hosszú idő,nekem már 5 éve hogy az első lány akihez közeledni próbáltam koppintott,azóta jóformán ha a lány próbál nyitni köpök egyet és elfordulok,magam pedig meg sem próbálom.Pedig megannyi lány barátom van és mindenki azt mondja hogy nem volt még csajom,mert szerintük "jófej" vagyok,de ha nem hát nem. 17/F
2018. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!