Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A reménytelen szerelemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménytelen szerelemen mennyi idő túlesni? Mi tudna sagítani?

Figyelt kérdés

Én már közel 5 hónapja szenvedek emiatt. Sokan mondják, hogy "az idő majd segít", de ez egy hatalmas kamu. Az idő múltával nekem egyre jobban fáj ez az egèsz, egyre jobban szeretem őt, egyre szebbnek látom, egyre jobban akarom és egyre jobban hiányzik. Nem tudok másra gondolni, esténként nem tudok elaludni, sokkal ingerlékenyebb lettem és sokszor rámjön még erősebben ez a rossz érzés. Ilyenkor órákon át sírok és nem tudok mit kezdeni magammal. Semmi nincs ami felvidít. Nincs is semmim csak ez a fájdalom. Igazából én így élni sem akarok már.

18/F



2018. jan. 13. 10:56
1 2
 11/20 Krecc15 ***** válasza:
Ja és egy megoldás: hallgass sok kárpátiát,velem az mindíg feledtetni tudja a rosszkedvet és állandóan pozitív energiát árasztok,esetleg táncolj ha az jobb kedvre derít,nekem az eset után kb 2-3 hónapig még enni sem volt kedvem,aztán dumáltam a haverral és anyit mondtam magamban hogy: "basszák meg",és csináltam tovább mindent normálisan.
2018. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akár hiszed akár nem, a táncal telibe találtál. Az a hobbi amit feljebb már említettem, az a tánc.
2018. febr. 13. 22:54
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Próbáld meg a Tindert!


Aztán ha lesz match, kezdj el beszélgetni lányokkal! Mindegy miről, csak próbálj meg ismerkedni... sose tudhatod! Lehet épp ott találod meg a következő lányt, akivel alakul majd valami :) szerintem sok lány komoly kapcsolat miatt van Tinderen... én is :)


2 hónapja én is nagyon koppantam egy fiú miatt... összejött az exével helyettem... én is nagyon ki voltam az esettől, sokat sírtam... néha még most is sírok miatta... de meg kell próbálni valahogy túllépni ezen🤷🏼‍♀️ Én ismerkedéssel próbálkoztam :)


18L

2018. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Fogalmam sincs én is ebben a helyzetben vagyok, csak én 13L, és minden nap elfog az a szörnyű érzés hogy mennyire hiányzik, nem tudok másra gondolni. Kérlek ne ítéljetek el korom miatt.💔💔
2018. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, 18/f vagyok én is. Én osztálytársamba szerettem bele, aki ráadásul egy arrogáns bunkó, de az érzelem az érzelem. Általánosban is jól elintéztek, miután megírtam a csajnak, hogy szeretem, tönkretették a fél életemet a pletykáikkal.


Valahogy mindig megjártam a viszonzatlan szerelemmel, ez az egész egy szörnyű vírus, mindenét elcseszi az embernek. Én a karrierépítésbe temetkeztem, egyfolytába tanulok, meg karatézok, hogy valamivel eltereljem a figyelmem, de ha jön új csaj a képbe, az úgyis megint viszonzatlan.


Volt egy csaj, akit annyira szerettem, hogy blogot is írtam róla, bár barátok voltunk, tényleg egy angyal volt a démonok között.


Most meg egy másik kezdett nyomulni rám, akinek van barátja. Tipikusan hülyét akarnak csinálni az emberből és visszaélnek a jószándékával.


Undorító, haszonleső társadalom ez.


Pusztuljon a szerelem, ahogy mások lelkét kipusztítja.


Én is szívesen beszélgetek bárkivel, nyugodtan írjatok...


18/f

2018. aug. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok haver...


10 hónapja szeretném túltenni magam rajta, néha egy kicsit jobb, de csak ha egy képet is meglátok róla, teljesen visszazuhanok, mintha semmit nem javult volna...


Elég sok idő eltelt a kérdés óta is, te hogy állsz/hogy vagy?

2018. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Még mindig fenn áll ez a helyzet. Azóta sem telt el úgy nap hogy ne gondoltam volna rá. Mindig a fejemben van és hullámzóan tör elő belőlem újra és újra az a bizonyos érzés. Mostanában megint egyre többször. Talán az idő miatt.
2018. nov. 5. 15:18
 18/20 anonim válasza:

És mit érsz el vele hogy állandóan ő jár a fejedben?

Gondolkozz már el. Ha forditva lenne ez,tehát a lány lenne ilyen helyzetben,de neked nem kellene ő akkor most itt a világ vége? Egyébként már nem azért de ilyen lány kellene a fenének,hogy te még bevallod az érzéseid ozt dob.Ki ez te?

2018. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hello!
2018. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez 1 éve tart,

A következménye:

nyugtató 2x1

Kedélyjavító 3x2

Pszichológus

Meg minden ilyen finomság


Az idő semmire sem jó.

Semmire..


Remélem te nem jutsz le idáig.. Szurkolok hogy legyőzd az érzést..

2018. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!