Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tettétek túl magatokat egy reménytelen szerelemen?

Figyelt kérdés
Ha persze sikerült. Hogyan vagy mivel? Mennyi időbe telt?

2013. szept. 6. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elég sok időbe..

még mindig szeretem de persze már csillapodott az érzés :S és nem gondolok rá mindig.

2013. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Engem annyira mélyen érintett,hogy rosszkedvemben belementem minden hülyeségbe,csak hogy jobb kedvem legyen...de egyébként jártam mindig bulizni,megismerkedtem új emberekkel, sokat jártam ki barátokkal..ha sokat vagy társaságban, az segít..ne zárkózz be, ne legyél magányos, mert akkor még rosszabb kedved lesz!!ezt tapasztalatból mondom! :)

18/L

2013. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igaz, ha társaságba vagyok jobban elvagyok, de egyedül nehéz nagyon.
2013. szept. 6. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetném Tőled hogy hány éves vagy?
2013. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
23
2013. szept. 6. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszi!
2013. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a társaság tényleg sokat segít,meg én sikeresen meggyőztem magam h ennek a dolognak annyi és feleslegesen emésztem magam.
2013. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
bár 4-es válaszoló: szerintem itt most a kornak semmi jelentősége nincsen és nem is ehhez kapcsolódó volt a kérdés
2013. szept. 6. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Helyébe lépett egy nem reménytelen szerelem. Nekem mindig csak egy másik miatt sikerült, akibe jobban beleszerettem.
2013. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 4-eske csak reménykedett
2013. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!