Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat ez a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat ez a lány?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elmondtam neki, hogy tetszik, de nem adott rá választ (azt hiszem túlságosan hirtelen érte). Elkezdtem neki köszönni, meg kérdeztem tőle dolgokat, de nem nagyon adódtak lehetőségeink beszélgetni. Aztán egy nap ő is köszönt nekem, meg kérdezgetett is... ettől picit bátrabb lettem, és azt hittem, elkezdett nyitni felém (addig közömbösnek tűnt). Erre másik héten az történt, hogy mással üzente meg, hogy hagyjam békén... Aznap este beszéltem vele. Mondtam, hogy pedig ő is érdeklődött felém, mire azt mondta, nem kell komolyan venni... Pár nap múlva megint írtam rá. Mondtam, hogy legalább barátok legyünk, mire ő, hogy nem akar barátkozni. Aztán most a héten azt mondta, hogy mostmár akar... Szerintetek mi járhat a fejében? Csak szórakozni akar velem? Írjak rá, vagy hagyjam, ha ő keres, akkor tényleg érdeklem, ha nem, akkor meg csak játszadozni akart velem?

Bocsi a szóismétlésekért.



2018. jan. 13. 15:01
 1/6 anonim válasza:

Az ilyet hagyjad

Aki nem tudja mit akar az kesobb se fogja

Pl ha most osszejon kesobb (nagyobb korba) varialni fog nem tudja ezt vagy azt az ilyen sose jo

2018. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg volt egy kapcsolata, korábban azért nem akart veled barátkozni.
2018. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikusan egy olyan tinédzser, aki nem képes eldönteni, hogy mit akar. Ezek általában sosem biztosak önmagukban, sokszor még a saját ígéreteiket sem veszik komolyan. Hogyha rám hallgatsz, akkor hagyod őt a fenébe, nem éri meg belemenni vele egy párkapcsolatban a leírtak alapján.
2018. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt akkor kapcsolata.


Ő olyan kis r*hadék amúgy. Kibeszél, kinevet másokat, neveletlen, bunkó és tiszteletlen... de ugyanakkor annyira aranyos... és megvan neki is a kedves oldala.

A személyisége miatt nem tudom, hogy vajon komolyan gondolja-e a barátkozást, vagy csak szórakozna rajtam, mert tudja, hogy milyen szerencsétlen vagyok ilyen dolgokban...

2018. jan. 13. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jött össze azzal, akit kiszemelt magának, így most jó leszel te is neki átmenetileg.
2018. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NagyPamela válasza:
Ezek hirtelen fellángolások.Arra vagy jó neki hogy növeld az egóját,és hirtelen azért nyitott feléd hogy megtartson magának.Ne vedd komolyan,nincs rá nagy esély hogy komolyan összejöttök.Szerintem hagyd békén,lehet hogy nem akar tőled semmit de rosszul fog neki esni😌
2018. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!