Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék én a barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék én a barátja?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elég érdekes viszonyban vagyok egy lánnyal, van barátja 8 hónapja, de közben velem kavar. Majdnem minden nap találkozunk kettesben, kézen fogva sétálunk, sokat csókolózunk, néha együtt alszunk, ilyenkor is teljesen összeölelkezve (de szex meg ilyesmi nem volt).

Sokszor telefonálunk, sms-ezünk, facebook-ozunk, szóval gyakorlatilag egész nap tartjuk a kapcsolatot. Nyilvánosan is úgy viselkedik velem, mintha én lennék a barátja. Az összes haverom, a családom meg mindenki értetlenül nézi, hogy mi ez az egész, mert mindenki szerint látszik, hogy milyen szerelmesen néz rám, én is így érzem, és ő is elismerte, hogy tényleg engem szeret... De azt mondta, hogy nem akar áltatni, ennek ellenére nem hagyja el a barátját, mert szüksége van a lelki biztonságra, amit tőlem nem tudna megkapni. Hogy bizonyíthatnám, hogy mellettem nem kéne félnie?

Igazából valahol érthető, hogy így gondolja, sose volt még kapcsolatom, eléggé csajozós típus voltam mindig is, nem akartam senkivel semmi komolyat, de mióta őt megismertem azóta senkivel nem csináltam semmit, és nem is érdekel más, csak ő. Ő az első olyan lány, akivel lelkileg is kialakult köztünk a kötődés, vonzalom, összhang, nem kéne rajta kívül senki más!

Most mit tegyek? Nekem ő kell!

Tudom, most majd azzal jön mindenki, hogy minek akarok ilyen lánnyal járni, aki ezt teszi a barátjával, velem is ezt tenné,stb... ez legyen az én bajom, a kérdés lényege az, hogy hogyan szerezhetném meg őt?


2013. ápr. 17. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Több lóvét kell virítani.
2013. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiába fogalmaztad meg finoman, hogy nem érdekel a "szentbeszédünk", meg a te bajod...stb., szerintem ne nagyon várj választ erre a kérdésre! Egy valamire való, valamelyest felnőtt gondolkodású ember nem fog téged semmilyen szinten sem támogatni ebben.

Eskü akartam eredetileg válaszolni, de ez a sor egy egyszerűen kicseszte a biztosítékot:

" nem hagyja el a barátját, mert szüksége van a lelki biztonságra".

Ekkora kamu dumát...

Legyél már férfi, és hagyd a fenébe!!!

2013. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem te kvra azt kapod amit eddig csináltál csak kicsit sűritve :D

Vagy mondd el a csajnak, hogy döntsön vagy hagyd az egészet.Persze erdemes ezt okosan csinalni ,no meg jol felvazolni, hogy ugy lassa ami neked jo ...nem mind1 melyik oldalát mutatod az almának...amelyik rohad v amelyik nem...

2013. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Én azt mondám hogy beléd pontosan azért szerelmes mert nem te vagy a barátja.. szóval te izgalmat nyújtasz neki, szegény ördög aki meg vele van meg kényelmet (talán anyagit is, de erről ugye mi nem tudunk semmit).


Szerintem maximum azt tudod tenni, hogy megvárod amíg köztük tönkre megy minden, és egy jól irányzott módszerrel "megvigasztalod", onnantól meg már megy minden.


A baj csak az, hogyha most megpróbálsz kettőtökből egy valódi párkapcsolatot kialakítani akkor talán még azt is elveszted amid most van..


Ha ennyire szerelmes vagy akkor tudsz várni egy valamennyit rá nem?

2013. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #2-es válaszolóval. Csak te csinálsz magadból hülyét. Mindamellett,hogy a hölgyemény meglehetősen könnyűvérű,még téged is kihasznál. És te vele szeretnél lenni... Jójó,persze értem én,hogy a szerelem vak. De ennyire?
2013. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké most egy kicsit eltorzult a világnézete, ez tény. Korábban évekig volt egy idióta barátja, aki mellett igazi tündéri álombarátnő volt (én akkor még nem ismertem, csak akik igen azoktól hallottam), aztán kiderült, hogy a srác eléggé átverte. Most gondolom ezért próbálja játszani ezt a hülye szerepet, amit felvett, de ha rájönne, hogy bennem bízhat, akkor szerintem visszatérne a korábbi énje.

Vagy nem, de ez ugye az én bajom. Nekem megéri a kockázatot, tényleg az egyetlen olyan lány eddigi életem során, aki igazán megfogott, már az első beszélgetésünktől kezdve.

2013. ápr. 17. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod ki akarna járni egy ilyen ribivel aki sosem hallott olyan szóról hogy hűség
2013. ápr. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!