Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pontosan mi ez? És hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi ez? És hogyan tüntethetném el ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki kb.május óta tetszik,még most is.Először egy röpalbda meccsen láttam,lepacsiztam vele meg minden,de különös figyelmet nem fordítottam felé.Aztán egy másik meccsen is láttam,ahol úgy éreztem,hogy egy kicsit néz engem(de sztem csak bebeswzéltem magam).Na fb-n elkezdtem utánanézni.Mondom,nem csúnya.Kásőbb mikor bankett vola,ott volt ő is,de megint úgy éreztem,hogy megnéz engem,egy párszor a tekintete felém irányult.Ott kezdtem el vonzódást érezni iránta.Aztán szépen lassan eljutottam arra a pontra,hogy tetszik nekem.Kb.szeptember végén rá is írtam,de egyoldalú beszélgetés volt,ott esett le,hogy nem érdeklem őt,de akkor már késő volt mert tetszett nekem már nagyon is.Sokszor láttam már bárban,ahol szintén néha rám szegeződött a tekintete,de nem túl mély volt,nem annyira nézett meg,én viszont nagyon.És ma este beszélgettem vele a barátnőmről,aki osztálytársa és mondta hogy nagyon jó ember,de volt neki egy szerelmi története,mikor nagyon szeretett egy lányt(a csaj viszont kihasználta).Én pedig erre még nagyobb figyelmet fordítottam rá.

Egyszerűen nem vagyok képes eldönteni,hogy mit is érzek iránta.nem lehet szerelem,de mégis annyira tetszik és amiket hallottam róla,aszerint nem lehet nagy eltérés a jelleme között se.Jó volna megismerni,de én voltam túl naív,hogy beképzeltem magamnak mindent.Ritkán tetszik meg nekem egy fiú ennyire,szinte még soha nem volt ilyen.Erre mikor bejön egy fiú,nem tudom a fejemből kiverni,amiket meg ma hallottam róla.Még most is emészt,pillangókat érzek a hasamban :D Nem szerethetem,de mégis olyan jó volna megismerni.

Szóval!Hogy a francban tudnék kiverni vlakit a fejemből,aki rohadt régóta tetszik nekem? Rá írtam,de nem nagyon érdeklődött irántam és nem is nagyon csajozós.Más fiúk is írtak rám,de én még reménykedek.Segíteni tudnátok,vagy legalább tapasztalatokat,hasonló történetek írnátok?Fiúk,lányok egyaránt írjanak.

16/L



2018. jan. 14. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tudod az a helyzet hogy ha neked ezt epmondta akkor bízik benned és lehet hogy fél egy új lapcsolattól ,szerintem (igaz lámy vagy ) de mond el neki hogy mit érzel iránta és így neked is könyebb lessz :) másképp csak gyötrődni fogsz .... , bátorság !!! :)))) nincs semmi veszteni valód :)
2018. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az sose jó, ha a lánynak jön be jobban a fiú, mint fordítva. Legalábbis ez az amit az idősebb női rokonaim tanítanak nekem. Tehát ha úgy érzed, nem érdekled, akkor sajnos nem tehetsz semmit. Ha gyakran találkoznátok, pl osztálytársak lennétek, még lenne esélyed "elcsábítani" valahogy, ha viszont alig látod, ez szinte lehetetlen. Azt tanácsolom, hogy mondj le róla, és hogy ez sikerüljön, keress más érdeklődési kört, hobbit, beszélgess más fiúkkal, hogy minél kevesebb időd legyen rá gondolni.

Tudom, hogy jobban örülnél egy biztató válasznak, de az nem mindig segít.

Saját véleménnyel is szolgálhatok, nekem csak azért jött össze azzal a fiúval aki tetszett, (és eleinte semmi érdeklődést nem mutatott), mert osztálytársak voltunk, és volt időm a közelébe kerülni. És hát a sors is közrejátszott benne, azt hiszem:)

Másik példa a legjobb barátnőm, akinek nagyon tetszett egy fiú, de teljesen reménytelennek tűnt az eset, lemondott róla, és már nem is érti miért akarta őt valaha.

Azt tanácsolom, kövesd te is a példáját!:))

Írhatsz privátban is, ha valamiben még segíthetek!


16l

2018. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es nem,én nem beszélek vele.Ezt az egyik osztálytársa mondta,akivel jóban vagyok.Én vele nem beszéltem sokat.
2018. jan. 14. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írod 16 évesen: Ritkán tetszik meg nekem egy fiú ennyire,szinte még soha nem volt ilyen - ez nagyon aranyos.Még olyan gyerek vagy! A válaszom: kár, hogy te írtál neki először, valahogy másképp kellett volna felhívni magadra a figyelmét. Beszélgetéseket kellett volna kezdeményezni vele. És miféle bárba jársz te 16 évesen?? Komoly fiút bárokban nemigen lehet találni. Legyen valami érdeklődései köröd, a röplabda nem rossz, esetleg te is röplabdázol? Hívd el kirándulni például, de úgy, hogy többen menjetek. Ne csak őt hívd, de ő is legyen köztük meg még egy-két másik lány, akik be lennének avatva.
2018. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.Az hogy bárba járok,nincsen másoknak köze.És egyébként meg ugyanolyan rendes emberek járnak oda is,mondjuk kikapcsolódni,meginni egy koktélt.

2.Elhívni valahova,jó lenne,de sztem nem én kezdeményeznék ebben. Inkább akkor járok majd gyakrabban oda,ahova ő is és próbálok vele szemezni vagy valami,de lehet hogy inkább ahhoz folyamodok majd,amit a 2-es mondott és hagyom a fenébe.

3.Sok érdeklődési köröm van nekem,afelől nem kell aggódni,nézek én fiúkat,de úgy még nem tetszett nekem senki mint ahogyan ő.

Mindenesetre lesz majd valami,fél év múlv nyár,utána meg megyek továbbtanulni és akkor majd más fiúkkal is lehet találkozni fogok,addig meg valahogy kigyomlálom ezt az érzést. :D vagy csak elrejtem.

2018. jan. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!