Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elnyomni az érzést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elnyomni az érzést?

Figyelt kérdés
Hosszú a story, előre is bocsánat... Egyik fiú osztálytársammal tavaly kezdtünk el, mint haverok, dumálni, a helyzet egyre bizalmasabbá, és barátibbá vált, most 16 évesek vagyunk. Eleinte nem is jött be, meg semmi, neki is más tetszett (abból nem lett semmi). Ott tartunk, h legjobb barátok vagyunk, mindent tudunk egymásról, bizalom is megvan, mindenről tudunk beszélni egyszerűen. Segített nekem nagyon sokat, önbizalomhiányos voltam, abban is segített, nagyon kedves velem. Nyáron képes volt a másik megyéből idejönni ahol lakom, nagyon sokszor találkoztunk, akkor is komolyan beszéltünk, de történtek érdekes dolgok. Hosszú ölelés, összebújás.. ilyenekre gondoljatok. Mivel nekem még nem volt ilyen, nem tudom h ez belefér-e egy fiú-lány barátságba. És igen, adott a helyzet. Kezdek beleszeretni.. Többen mondták, h szerintük bejövök neki, sokszor néz, a számat sokszor nézte, mondta h szép vagyok, szinte tökéletes, sokat dicsér... Nem szeretnék csalódni megint, és ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan tudnám ezt az érzést csillapítani, mert bennem van az, hogy nem kellek neki úgy, mint lány. 16/L

2017. szept. 14. 19:24
 1/4 anonim válasza:
Jöjjetek össze es kész ;)
2017. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem egyszerűen csak kérdezd meg, hogy ő mit érez. Ne aggódj a leírtak alapján nagy valószínűséggel tetszel neki. Drukkolok nektek:)
2017. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem jöjjetek össze,nagy valószínűséggel tökéletes kapcsolatotok lesz. :)
2017. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a visszautasítástól, mert tesz olyan dolgokat is ezzel szemben, amik azt mutatják, h nem ilyen lány kell neki, mint én.
2017. szept. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!