Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet tetszik? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszik? Nem tudom hogyan erősíthetném meg a barátságunkat.

Figyelt kérdés

Tehát ovódába volt egy fiú, aki nekem nem tetszett. Ő viszont oda volt értem, folyton próbált a közelemben lenni. Na nyáron rámírt egy régi ovis barátnőm, írta hogy neki tetszik egy fiú. Küldött róla képet stb. Én nem ismertem meg. Bejelöltem, ráírtam, hogy ő emlékszik e rám. Beszélgettünk meg minden, és kiderült hogy ez a fiú volt az aki oda volt értem ovódába. Ezután eltelt pár hónap, nem nagyon beszélgettünk. Több mint 6 éve nem láttam és így nem nagyon ismerem. Ugyanis én már egy másik városba lakom. Elvégre tudnék vele találkozni, hisz az apukám ott lakik abban a városba ahol az a fiú lakik. Pár napja újra elkezdtünk beszélgetni. (Én írtam rá) Már több hónapja nem tetszik senki, de ő más, vele szívesen elbeszélgetnék mindig. Csak sajnos elég keveset beszélünk. Lehet hogy tetszik? És hogyan tudnám megerősíteni a barátságunkat? 13/L

És tudom hogy ,,kicsi’’ vagyok a szerelemhez stb.,stb. De a mai világba már valaki 8 évesen pasizik, kb 12 évesen már nem is szűz, szóval ez nem furcsa ilyen korba. Lehet hogy a felnőttek máshogy látják az egészet, de értsék meg hogy nem a 80-as évekbe vagyunk. Teljesen normális ha 13 évesen valaki szerelmes! Azok meg kíméljenek akik csak leszólnának! Köszönöm előre is.


2018. jan. 14. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amit leírtál, igen, lehet hogy tetszik neked. Hogyha szívesen beszélsz vele, szerintem megér egy próbát a személyes tali is. :) De csak akkor, ha úgy érzed, neki is jól esne ha találkoznátok; mert ha úgy veszed észre hogy ő nem beszél veled annyira szívesen akkor inkább hagyd.

A másik fontos dolog: mennyire van messze egymástól a két város? Ez amiatt fontos, hogy ha esetleg össze is jönnétek, nem hinném hogy beválna egy távkapcsolat. Szerintem ennyi idősen azért sem működne, mert az egymásnál alvás nehezebb, abból a szempontból hogy a szülők nem engedik. (De ha mondjuk fél óra busszal a két város, az még talán belefér, persze ha nem az van hogy mindig csak az egyikőtök utazgat.)


Egyébként, ezt csak mint kitekintést, úgy írom: egy kapcsolathoz nem kicsi egy 13 éves, viszont az nem is lesz olyan komoly, mint mondjuk két felnőtt között. Saját magamon tapasztaltam, hogy még bőven 15 éves komorban sem voltam elég érett lelkileg ahhoz, hogy valóban tudjam, mi az a szerelem... Szóval amíg egy kapcsolathoz, vagy akár a szexhez elég érett valaki 13 évesen TESTILEG, addig simán lehet, hogy a lelke még nem érett meg hozzá.

Nem, ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne jöjjetek össze. Igenis gyertek össze, ha úgy adódik, de egy dologra figyelj oda: úgy csináld, hogy az ne ártson sem a lelkednek, sem pedig a fiú lelkének.

(Bocsi, lehet hogy ez értelmetlen volt, csak úgy gondoltam, nem lesz baj belőle ha leírom :D)


Remélem tudtam segíteni! :)

Ha még bármi kérdésed van/tanács kell, írj nyugodtan.

18/L

2018. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sokat segítettél. 20 percre van az a város.
2018. jan. 15. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!