Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik nekem es lehet hogy en is neki, szeretnek vele jarni, de nem vagyok biztos benne hogy tetszem-e neki. merjek kezdemenyezni? Kicsit felek mert nagyon joba vagyunk es nem szeretnem ezzel tonkretenni a baratsagunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben a cipőben vagyok én is.. ha van valakinek tanácsa, akkor én is szívesen várom a kérdezővel együtt.. sok puszi

Kata

2009. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
sztem tégy utalgatásokat. H szeretnél vele több időt eltölteni, vagy mondjuk megnézni egy filmet, vagy hívd el kutyát sétáltatni, vagy bármi. Legyen sok közös programotok.
2009. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
17%
amugy 13 vok...és hát picit messze lakunk 1mástol....meg 5 kutyát picit bajos lenne sétáltatni...xD meg mind a ketten járunk matekszakkörre is, és ott egy ideig 1más mellett is ültünk...(L) de már nem sajna.....szal nem tom...:/de köszi azért=]
2009. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
Kata : neked pedig sok sikert!=) piszika
2009. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszi kata,neked is kivanok azert sikert puszi

ja es meg valami valaki nem tudja hogyan tudhatnam meg,hogy en tetszek e neki?nem tudom merjek addig lepni?

2009. febr. 16. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudod meg hogy tetszel-e neki hogyha megkérdezed hogy szerinte milyen a hajad, meg hogy milyen az alakod.Ha majd felvillan a feje fölött a lámpa hogy te akarsz tőle valamit lehet először furcsán fogadja de majd hozzá fog szokni és magától kialakul minden...ha pedig ez a kérdezgetős nem válik be irjátok le egy papírra egymás tulajdonságait(külsőre-belsőre gondolok) és beszéljétek meg hogy ezek a tulajdonságok mennyire igazak.És ha ir olyant a papírra hogy szép,kedves,aranyos..stb. akkor már észre fogod venni hogy mit gondol rólad és hogy tetszel-e neki.


Sok sikert!

2009. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat szerintem eloszor cska utalja ra aztan redezd meg !
2009. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!