Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy irjak rá a lányra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy irjak rá a lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik egy évfolyamba járunk. Ahányazor látom a suliban mindig a bárétnőivel van ezért nem is akartam oda menni. Nem tudom mit itjak neki hogy ne legyek nyomulós. Rzelőtt még nem beszéltünk. Most hogy kezdődik a tánciskola remélem őt kapom a páromnak

14/F



2018. jan. 14. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se írj rá! Tessék odamenni és beszélni vele. Hidd el nem jó ha csak írkáltok, akkor nem tudod igazán megismerni. Szerintem személyesen .
2018. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha még nem vagy elég bátor igenis írj rá és úgy beszéljetek.Köszönsz neki, megkérdezed milyen napja volt és aztán felhozol egy témát, ezek első beszélgetésekben lehetnek sablon kérdések is.A lényeg, hogy amikor ott az idő/alkalom akkor személyesen is beszélj vele.
2018. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tevion válasza:
Nagyon sok mindent kipróbáltam már ilyen téren, általában a legalapabb legegyszerubb a legjobb. Nincs bevalt szöveg, de valami basic cuccal nem nyulhatsz mellé.
2018. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!