Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem meg?

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes vagyok egy lányba KONKRÉT 7 ÉVE, de végül is örülök hogy nem lett 6-11 évesen belőle valami. Viszont én sokszor gondolok rá, álmaim vannak róla (hogy megölelem, egyet lépek felé) viszont itt kicsit furcsa a helyzet: sok ideje ismerjük egymást ő tudja rólam hogy egy kis kocka gyerek vagyok, aki lazán belekezdhetne most is a C++ba, tudja hogy inkább komoly vagyok. Volt pasija már de nem rég hallottam hogy szakítottak mert nem bírta a pasast. De itt kezdődik a futó dolog: ő ad nekem ajándékot ha névnapom van (én is neki) ha szülinapom van akkor is (én is adok) komoly mosoly van az arcán amikor adja nekem az ajándékot (tábla csoki). Tiszteljük egymást eléggé, iskolába nem beszélgetünk amúgy, Viberen megvan nekem, de ha kérdezek tőle (vagy bármi más, pl. Ő szól hozzám) azt más lágyabb hangon közli velem (jó sok ideje, még akkor is amikor pasija volt, de amint mondtam nem szerette őt annyira) és hát ja. Van évente osztálykarácsony. Én őt húztam hála az égnek. Féltem is egy kicsit, de jól sikerült.. ugye az osztálynak kell kitalálni hogy kit húztam az alapján hogy mondok róla valamit. Viberen megkérdeztem hogy mit mondjak róla e-módon: 'Szia! Mit mondjak majd rólad amikor az osztálynak ki kell találnia hogy kit húztam? Ha azt mondom hogy szép és okos annak semmi értelme, mert ******* néni szerint ebben az osztályban mindenki szép és okos.'. reakciója: *sírvaröhögő smile* (X3). Nem tudom. Volt osztálytársam él által szülinapi buli amire őt is meg engem is meghívták, kerestem a lány társaságát, ahol ő ült mellette ültem, (a félelemben mindig meg akartam ölelni) játszottam viccesen magam, ha bármi furcsán számára viccesen csináltam normál hangerő mondta mindig hogy nézzétek a *****T... Ők vitték haza a buliból, és kocsiban meg is kérdezte tőlem hogy nekem napi hányszor merül le a telóm, egyszóval érdeklődött irántam. Elköszönésnél a cuki lágy hangját adta elő amit csak nálam szokott egy jó pár éve (2-3)... Arra gondoltam hogy mivel közel lakik hozzá (egy utcába) ha majd anyám átmegy hozzájuk akkor én is megyek, (voltam már náluk) ha bemegyek a szobába akkor köszönök neki, ha épp nem ül gyors megölelem, ha ül megvárom még feláll, és akkor hosszan megölelem... ha megölelném megutálna? Lehetne ebből komoly kapcsolat majd? Ha igen hogy tegyem? Nem mehetek oda elé és elmondom hogy szerelmes vagyok beléd jó ideje...

2018. jan. 14. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:
azt nem írtam hogy a szülei/szüleim nem tudják hogy mennyire szeretem, de apám egy lusta dög informatikus rendszergazda, anyám meg ciki, ha lenne kapcsolatom anyám lenne akit először lebasznák hogy kussoljon már be. (Akit szeretek annál nem lenne ilyen,de anyám az mindenbe szeret beleavatkozni, még undorítobb ha sminkelni magát)
2018. jan. 14. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha sírvaröhögős smiley-t küldött és még a telefonddal kapcsolatban is kérdezett valamit, akkor ez már tuti szerelem.


Szüleidet szerintem ne szidd, amíg ilyen töketlen kis pcs vagy.

2018. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.! A kérdés az kérdés, én nem tartom többnek mint egy házi feladat kérdés. Sirvaröhogő smile-t meg manapság az én generációm mindig használja, bárhol bármikor (hát én ezzel kivétel vagyok, én maradok a régi "retro" smileoknál) én ezeket kisebb cukiságoknak találom. és szerinted/ szerintetek az hogyha én ráírok és egyből válaszol az már nagyobb jel hogy szeret ő is engem? Egyszer ráírtam, 1 perc múlva -> válasz meg is érkezett...
2018. jan. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!