Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után keressem még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után keressem még a srácot vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel nagyon bonyolult a kapcsolatunk...alakuloban voltunk..nagyon..en hihetetlenul megkedveltem ot..aztan osszevesztunk egy hulyesegen, egy kis aprosagon...nem beszeltunk kb egy hetig ezutan..aztan rairtam hogy beszeljuk meg...valaszokat akartam..aztan talalkoztunk de sajnos az ido miatt nem annyira tudtuk megbeszelni ezt az egeszet..habar elvileg kibekultunk..azt mondta mikor elkoszont hogy ha akarom akkor majd beszelhetunk errol meg..azota nem ir es nem keres...es fogalmam sincs hogy miert nem..es nem akarom megint en keresni..le akarom ot zarni mert egyertelmu hogy nem vagyok neki fontos...de ez nem fog addig menni amig valaszokat nem kapok..tudni akarom hogy en csesztem e el az egeszet, es ha igen akkor mivel, vagy csak szimplan kiszeretett belolem..azon is gondolkoztam hogy talan azt hiszi hogy en haragszok ra..nem tudom... Majdnem 2 hete levegonek nez.. Beszeljek vele egyaltalan? Gaz ha megint en keresem?

17/L



2018. jan. 16. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább írj neki, hogy legrosszabb estben is le tudd zárni
2018. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!