Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk de most velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de most velem van a baj?

Figyelt kérdés
Barátommal szakítottunk 1hete..távkaocsolat volt már és haldoklott. Igazábol közös megegyezéssel szakitottunk...én ettől függetlenül szerettem és még szeretem. 1évig voltunk együtt. Miután szakítottunk..2nappal utána kapom a hírt hogy becsajozott. Én nem akarok beleavatkozni az életébe..nem is irok neki ezzel kapcsolatban de ez csak szerintem gáz? Vagyis..én még most is meg szerintem egy jo ideig fogom kiheverni a kapcsolatot hisz ő volt az első igazi szerelmem (16évesek vagyunk) de egyszerűen most velem van a hiba hogy ezt gáznak esetleg rossznak tartom??
2018. jan. 16. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ő részéről nem volt komoly a dolog. Ne haragudj, de mi férfiak később érünk mint a lányok. 16 évesen még messze nincs ott egy srác esze, hogy leragadjon egy kapcsolatban. Hidd el, tapasztalat. Kivétel mindig van de kevés. Sajnálom, biztos rossz érzés de légy túl rajta. Vedd lazábbra te is, élj szabadon mert még nagyon fiatal vagy. Majd eljön az igazi.

29/F

2018. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!