Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratommal szakitottunk.. O...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal szakitottunk.. O szakitott velem.. Es miattam elkezdett durvan drogozni.. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt ő így meg is mondta neked? Hogy miattad drogozik?
2017. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hatt igen.....de osszezavar mert o szakitott de azert drogozik mert nem vagyok vele.....szoval igy most nem ertem
2017. jan. 17. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő baja. Mégis mit kéne csinálnod ha ő szakított? Szülei észreveszik, majd ők elintézik. Szólj a szüleinek ha nagyon akarsz csinálni valamit.
2017. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne en beszeljek vele?
2017. jan. 17. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Milenne ha megprobalnal kibekulni vele?!

Vagy te nem szereted mar?

2017. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De en szeretem.....de o meg azt mondja h neki jo a drog....
2017. jan. 18. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a logikát. Azzal jön neked, hogy nem vagy vele, ezért drogozni kezdett, de aztán letudja annyival, hogy jó neki az anyag. wut. Biztos igazat mond? Már volt egy ismerősöm, akinek az exe azhal fenyegette, hogy gyógyszereken és nyugtatókon él miatta, amiből semmi nem volt igaz, mint kiderült, csak bűntudatot akart kelteni benne. Eh, na mindegy, ha tényleg elkezdett drogozni - egyáltalán mit használ, azt nemtudod? - akkor az nem a te gondod.
2017. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom h drogozik mert a haverja is mondta nekem......hatt fu....meg LSD meg speed meg stb.....
2017. jan. 20. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Drogozzon csak, azt mondom nem kár érte, ha ilyen gyerekes a viselkedése.
2017. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!