Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy sztárba?! A hülye válaszokkal kíméljetek. 13/L

Figyelt kérdés
Nem tudok belőle kiszeretni. Tudom ciki de valami segítség?

2018. jan. 16. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ki fogod nőni. ;) Most még lehet úgy érzed, soha nem fog elmúlni, higgy nekem, én is jártam hasonló cipőben, 1-2 éven belül lecsengett nálam az egész. Most már nevetve gondolok vissza rá. :) Veled is így lesz, hidd el!

18/L

2018. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szabyest?
2018. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 "hülye válaszok kíméljenek"... Reméljük, hogy hülye válasznak számít :D
2018. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első nagyon szépen köszönöm!

Második nem. Nem Szabyest.

Remélem nem röhögök ki de Shawn Mendes-ről van szó.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 17. 06:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Még esetleg ha kérdezhetek,azt hogy oldjam meg ha a rajongója szeretnék maradni de el akarom felejteni az iránta érzett szerelmet. Lehet hogy csak megszállott rajongó vagyok? Inkább szerelem vagy csak imádó?
2018. jan. 17. 06:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hasonló cipőben járok, noha én egy kicsit idősebb vagyok, ugyanis én inkább a 18 felé közelítek. Borzasztóan belezúgtam egy hírességbe (májusban lesz két éve) és múlt nyáron alkalmam is adódott együtt bulizni vele. Kicsit csalódtam is benne, meg nem is, habár tökéletesre sikeredett az este, ha érdekelnek a részletek, írj rám nyugodtan. Annyi a lényeg, hogy hidd el, ha a való életben jön egy szerelem, akkor szépen lassan elfelejted majd. Minden esetre én biztos vagyok benne, hogy egy elképzelt figurába vagy szerelmes, hiszen a valódi Shwant nem ismered és arra is mérget vennék, hogy azonnal megváltozna a véleményed róla, amint találkoztál vele. Ironikus, miközben ezt írtam éppen a Stitchest hallgattam :)

2018. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
89%

Szia!

Ez igen gyakori a lányoknál. A szerelembe való szerelmesség :) Egy fiú, aki "elérhetetlen". Nyugi, én is jártam hasonló cipőben, úgy 2 évig. Aztán kinőttem ezt a cipőt.


Ne aggódj, a legkevésbé sem ciki. Ha az lenne, az azt jelentené, hogy azért nevetnek ki az emberek, mert vannak érzéseid.

Egyébként gondolj bele! Egyszer akár találkozhattok is ;) Én csak annyit tanácsolnék, hogy ne ess túlzásba. Ha az ember egy kicsit is odafigyel például a koreai popbandák rajongóira, nagyon szomorú, embertelen dolgokat láthat. Én nem csak ott. De gondolom téged a fanatizmus veszélye nem fenyeget.

2018. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
*én helyett és (huppsz)
2018. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek aki írt választ vagy privátot annak nagyon köszönöm!🤗
2018. jan. 18. 07:30
 10/11 anonim válasza:

mindenki azt irja, h "kinovod" 1-2 ev mulva.

Na, en hat eve vagyok totalisan belezugva egy hiressegbe

Szerintem nem biztos h kinovod

2018. jan. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!