Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek nagyon gáz ha még nem voltam szerelmes és barátságon kívül nem volt semmilyen kapcsolatom fiúkkal? 18\L

Volt màr hogy közeledtek felém, de én mindig nemet mondtam. Sosem éreztem, hogy érdekelne a dolog.

2018. jan. 14. 20:44  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem sem volt még barátnőm, nyugi, nem gáz. 19/F

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jan. 14. 20:55 Privát üzenet
Nekem se volt még barátom. Szerintem nem gáz, sőt legalább nem azok közzé tartozunk akiken 14-15 évesen már a fél falu átment. És biztos lesz olyan srác aki ezt értékelni fogja! 19/L 👆

# 2/3Időpont 2018. jan. 14. 22:02 Privát üzenet

Nem.

F

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. jan. 15. 07:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért viselkedik igy egy pasi miért nem fogja fel hogy van komoly kapcsolatom miért irkált anyit? Talán szerelmes lett belém vagy hasonló? Ti mit gondoltok mi baja lehet. Pasi 26é 20. L
Hogy lehet hogy 4 eves komoly kapcsolatban masok is megtetszenek? Olyan mintha ujra szerelmes lennek izgulok jo kedvre derit az illeto. Pedig harmonikus a kapcsolatom.
5 éve volt egy pár hónapos kapcsolatom, azóta voltak mások is, de nem voltam beléjük szerelmes, még mindig őt szeretném, de elfogadtam, hogy nem tér vissza. Ez így marad már ha 5...
Szakitas miatt nagyon magam alatt vagyok. Hogy felejthetnek gyorsabban? Elso keteves kapcsolatom volt es meg szerelmes vagyok?
Szeretem a fiúkat. Szerelmes csak fiúba tudok lenni, viszont az anál szexet undorítónak tartom és egyáltalán nem akarom kipróbálni. Lehet így valaha is kapcsolatom?
Tényleg ciki ha még nem volt komoly kapcsolatom, még nem voltam igazán szerelmes? 19L

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!