Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen fura velem ez a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura velem ez a lány?

Figyelt kérdés
Szóval, kezdjük azzal, hogy fiú vagyok, és ez a lány, aki az osztálytársam ezelőtt 1 évvel szerelmes volt belém. Mindenki mondta is, hogy milyen jól találunk, és hogy jöjjünk össze, viszont én nem akartam. Most nemrég valamiért tisztára belezúgtam, és jobban közelítettem felé, és láttam rajta, hogy énis bejövök neki. Továbbra is legjobb barátoknak tartottuk egymást, viszont nemrég volt olyan jelenet is, hogy ő féltékeny volt egy másik lányra, mert beszélgettem vele.. Azért ilyen egy barátságban ritka. Mondogatta, hogy mennyire jóban lettünk az utóbbi időbe, meg hogy szeret, de a téli szünetben, amikor elhívtam randizni, finoman visszautasított, amit nagyon nem értek, hogy miért, amikor olyan fiúkkal is eljárkál ide-oda, akikre csak barátként tekint. És azóta nagyon elhidegültünk egymástól, sokszor flegma velem és egyre több időt tölt egy másik fiúval, ami nagyo zavar.Az a bukkanó, hogy még mindíg nagyon sokszor bámul órákon, sokszor a szeme sarkából, amit nem értek, hogy miért van, ha egyszer nem jövök be neki.

2018. jan. 17. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elúszott, egyáltalán nem fura, csak megunta, hogy rád várjon, ez van.
2018. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, de amikor elhívtam randira, akkor nagyon jóban voltunk, és legjobb barátok vagyunk, akkor miért utasította vissza? Nem is közöltem vele, hogy randi lenne.. Más fiú barátjával is láttam kettesbe, velem miért ne lehetne?
2018. jan. 17. 16:00
 3/4 thunderofyou válasza:
Lehet, hogy azt szeretné, hogy teperj utána. Vannak ilyen típusú lányok is.
2018. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A korotok ismerete nélkül nehéz erre korrekt választ adni.
2018. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!