Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ilyenkor mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyenkor mit csináljak? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel smároltam egy buliban, majd rá pár hétre ismét találkoztunk egy szülinapon. Leültem hozzá beszélgetni és rájöttem, hogy érdekel. Másnap ráírtam, beszélgettünk, kérdezgetett, nevetett, szóval aktívan részt vett a beszélgetésben. Másodszor is írtam neki, beszéltünk, de az utolsó üzenetemet meg se nézte, és azóta nem beszélünk. Ilyet én még nem tapasztaltam, ez mit jelent? Mit kéne ilyenkor tennem? Előre is köszönöm a segítséget :)

2018. jan. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy hirtelen sürgős dolga akadt,valaki hozzászólt,elvonta a figyelmét,aztán meg elfelejtette hogy nem válaszolt neked.Vagy lefagyott a telója,velem gyakran előfordul hogy csak órákkal később látom hogy írtak nekem,de bizonyos üzeneteket csak napokkal később kapok meg.Szóval ne gondolj rögtön a legrosszabbra,simán lehet hogy önhibáján kívül nem válaszolt.Ha még pár napig nem ír,beszéld meg vele,kérdezd meg hogy mi az oka
2018. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mégegyszer írnék neki, ha nem ír vissza, akkor neki tökéletesen elég volt a bulis találkozás meg smárolgatás, de többet nem akar.
2018. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!