Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány attól, hogy azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány attól, hogy azt mondja, hogy nem szerelmes belém attól még lehet az?

Figyelt kérdés
Én már bevallottam neki mindent,de mondta hogy ő most semmit se akar, de ahhoz képest minden nap beszélünk telefonon,interneten,iskolába.
2018. jan. 17. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze simán lehet.Én is volt már hogy azt mondtam egy fiúnak hogy én csak barátként tudok rá tekinteni,de valójában nagyon is tetszett nekem,csak mivel magam sem voltam benne biztos hogy mit akarok,jobbnak láttam nem hitegetni.Lehet ez a lány is így van vele és idővel változik majd a helyzet.De legyél vele türelmes,hagyd hogy magától nyisson ha ő úgy érzi,addig meg legyél a barátja és támogasd mindenben:)
2018. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy lány azt mondja hogy, nem szerelmes beléd az egyértelmű jel arra, hogy szerelmes beléd
2018. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Vagy tényleg nem szerelmes beléd... #truestory
2018. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a nem az nem! en mar csak tudom..
2018. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!