Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek akkor, ha kiderül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor, ha kiderülne hogy a legjobb barátotok szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy beleszerettem a legjobb barátomba, még nem tud róla. Volt már valakivel hasonló, hogy a legjobb barátja szerelmet vallott neki? Mit csináltatok ilyenkor? Ha tetszett, és ha nem tetszett a fiú/lány. Nagyon félek, hogy ha elmondanám neki, akkor rámenne az egész barátságunk, vagy megromlana a kapcsolatunk (amennyiben én nem tetszek neki). Elég kétértelmű jeleket adott eddig, így én se igazán tudtam kiigazodni rajta.

2018. jan. 9. 19:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia :) velem is volt hasonló. Én elmondtam neki és ugyanúgy megmaradtunk jó barátoknak...nem kell félni ha igazán szeret (mégha csak haverként is) akkor nem fof csak úgy elengedni...
2018. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megmondhatod neki,hisz nem fog rámenni a barátságotok:)

Nincsen fiú-lány barátság max. Egy darabig az egyik mindig többet fog érezni. És ha elmondid neki lehet h gondolkodni fog az ügyön és lehet h járni fogtok:)

De ha mégsem,az se baj. De ha nem mondod meg neki akkor azt mindig bánni fogod. Nincs mit vesztened.

15/l

2018. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te mit csinálnál. Velem többször volt már, hogy az éppen aktuális legjobb barátom szerelmet vallott nekem, én finoman a tudtára adtam, hogy én csak barátként tekintek rá, viszont barátként nagyon fontos számomra, és nem akarom elveszíteni, de többet hallani sem akart rólam. Bár meg lehet őket bizonyos szempontból érteni, de akkor is cserben hagytak. És ez...összetört minden alkalommal. Hiányzik egy legjobb fiú barát, de a legutóbbi ilyen annyira fájt, hogy inkább hagyom a dolgot. Szóval ez rajtad is múlik, de ha az illető normális, és tényleg a barátjának tart, akkor nem fog rosszul reagálni akkor sem, ha nem viszonozza az érzéseid. Ha meg erre rámegy a barátságotok, akkor igazából sosem voltatok barátok, és ez jobb is, ha minél hamarabb kiderül. Viszont ha viszonozza az érzéseid, akkor szerencsés ember vagy, de ha szakítotok, nos...arra rámegy a barátságotok valószínüleg. Kivéve, ha olyan az életetek, mint az Így jártam anyátokkal. Szóval minden döntésednek vannak egy ilyen helyzetben buktatói, de összeségében jobb, ha bevallod.
2018. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem most is pont ez van:D Még másfél éve megismertem egy fiút, aztán nem sokkal szerelmet vallott, azután elég érdekes lett a kapcsolatunk, aztán már egy ideje legjobb barátok vagyunk. Azóta kapcsolatom is volt, csak egy hete bevallotta még mindig szerelmes belém, én akkor kisebb sokkot kaptam, de amúgy még mindig nagyon erős a kapcsolatunk és nálunk nem volt olyan, hogy bármi megromlott volna, veszekedni meg azelőtt is bőven szoktunk minden apróságon, de amilyen gyorsan jön, el is múlik.
2018. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te mit csinálnál. Velem többször volt már, hogy az éppen aktuális legjobb barátom szerelmet vallott nekem, én finoman a tudtára adtam, hogy én csak barátként tekintek rá, viszont barátként nagyon fontos számomra, és nem akarom elveszíteni, de többet hallani sem akart rólam. Bár meg lehet őket bizonyos szempontból érteni, de akkor is cserben hagytak. És ez...összetört minden alkalommal. Hiányzik egy legjobb fiú barát, de a legutóbbi ilyen annyira fájt, hogy inkább hagyom a dolgot. Szóval ez rajtad is múlik, de ha az illető normális, és tényleg a barátjának tart, akkor nem fog rosszul reagálni akkor sem, ha nem viszonozza az érzéseid. Ha meg erre rámegy a barátságotok, akkor igazából sosem voltatok barátok, és ez jobb is, ha minél hamarabb kiderül. Viszont ha viszonozza az érzéseid, akkor szerencsés ember vagy, de ha szakítotok, nos...arra rámegy a barátságotok valószínüleg. Kivéve, ha olyan az életetek, mint az Így jártam anyátokkal. Szóval minden döntésednek vannak egy ilyen helyzetben buktatói, de összeségében jobb, ha bevallod.
2018. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, véletlen újra elküldtem :D
2018. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevallotta kb 2 eve legjobb baratom, en nem viszonoztam, de ugyanolyan jo baratok maradtunk.:)
2018. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám ha kiderülne. Még meg is dug_nam csak hogy lássa mekkora cimbije vagyok.
2018. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!