Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Plátói szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Plátói szerelem (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, még sosem voltam igazán szerelmes. Viszont van egy fiú, aki 20 éves, és másfél éve nem tudom kiverni a fejemből.. Nem olyan híres. Egyszer láttam élőben is, akkor méginkább belehabarodtam.. igazság szerint először a külsejével fogott meg, aztán eszeveszettül elkezdtem keresni mindenhol, fél év után pedig végre megtaláltam.. Szóval elég sokat küzdöttem érte.. 1 éve követem hogy mikor mit csinál, de nem nagyon szokott posztolni. Minden képét végignéztem, elemeztem, és összefüggéseket találtam elég sok helyen. Például dátumok. Akkor született amikor egy számomra nagyon fontos ember is, és úgy hívják az öccsét ahogy azt a bizonyos személyt..Akkor van az anyukája névnapja amikor az én születésnapom. Elneveztem őt egy dolog miatt a barátaimmal, és azóta mindenhol az jön velünk szembe, akaratlanul is eszembejut, és beszélnem kell róla.. És mivel sűrűn látom x helyen, friss élmények vannak, a barátnőim mindig segítenek feldolgozni. Szóval szép lassan a szívemhez nőtt, ebben a "jelek"(rengeteg volt tényleg...) nagy mértékben segítettek... úgy jött össze az az egyszeri találkozás, ahogy még senki másnak szerintem, abban a sorsnak nagy jelentősége volt. Úgy érzem hogy szinte már mindent tudok róla, mégsem ismerem. Ez az első olyan szerelmem, amikor bolondulásig, bármit megtennék. Plátói és viszonzatlan szerelem egyvelege, és már túlhatalmasodott rajtam.. nem bírok túllépni, ő lenne a tökéletes, ha tudná hogy létezem. De ha tudná is, akkor sem illenénk össze. Ő a nagyvilági, én az otthoni.. Múltkorba családjával és a barátnőjével (igen, van barátnője.. Ezért már alapból tabu..) láttam, és olyan szép pár... Szeretik a barátnőjét a szülei is, és valahogy a szívem hasad meg hogy talán nekem sosem lesz ilyen.Észérvek nem igazán szólnak mellette, csak a szívem nem tudja elfelejteni. De nem tudom miért. Sosem éreztem így, kétségbeestem.

Benne minden megvan, ami belőlem hiányzik.. de tudom hogy soha nem lehet semmi, és mégis. Talán attól félek sosem lesz még egy ilyen fiú mint ő... de ez hülyeség. Miért ne lenne? Hogyan tudnám elfelejteni? Mit tehetnék? Már felemészt ez az egész. Őrültség. Teljesen behálózott.

Éreztetek már így? Mit tettetek/tennétek?

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2018. jan. 17. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A világon mindenhol megfigyelhetőek ilyen összefüggések. Nála nyilván (mivel a külseje fogott meg, nem ismerted) azért látod ilyen intenzíven, mert mindenre sokkal jobban odafigyelsz és mint mondtad kerested is a vele összekapcsoló dolgokat. Egy egyszerű példaával élnék: Névtelen XY-t sosem érdekelte a számmisztika, viszont egy magányos délutánon megnézett egy filmet, amiben nagy szerepe volt pl. a 11-es számnak, majd mindenhol 11-eseket látott.
2018. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg ezért van ez... jobban ezekre a dolgokra fókuszálok.. már a sírba kerget. Nem tudom egy pillanatra sem kiverni a fejemből.

A 23-as szám? 😂😂

Köszönöm, ment a zöld kéz!

2018. jan. 17. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez ilyen kamaszos rajongásos dolog lehet, nekem is van... Csak nekem több, mind brit, elmúlt negyven és híres színész. 16l
2018. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra is létezik valaki, akit egyszerűen nem tudok elfelejteni... Az én helyzetemet ráadásul még az is bonyolítja, hogy csak intenetről ismerjük egymást. De mostanában sosem ír vissza, szóval ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem érdeklem. Olyan nehéz túljutni ezen, főleg ha az ember még sosem tapasztalhatta meg az igazi szerelmet. Nem a plátóit, hanem amikor a két fél már együtt jár.
2018. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá kérdező, hidd el menni fog, egyébként az összefüggések, nem véletlenek szerintem. Ez olyan mint a 42, a 42 önmagában az élet értelme 0 ezt jelenti 42:4:2:2:2=0 De ott a 0, aminek viszont van alakja, mivel van alakja, 1-et jelent, ezért mégis van értelme az életnek, a boldogság, a szeretet kérdező, szóval ha kell valami segítség, hogy hogyan beszélj vele, írj nekem privátot. :) 16/F
2018. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várj, elírtam, ha van barátnője hagyd. Csak jót akarok.
2018. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
49%

Szia! :)

Mintha én írtam volna :)

Írok privátban, ha gondolod, ugyanilyen helyzetben vagyok.

2018. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
49%

Előző :)

15 /L

2018. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az élet értelme azért 42.. mivel a jelenleg ismert legkisebb méretű részecske a proton(10^-13), az univerzum feltételezett határa 10^28 cm. Tehát a lényegileg ismert Univerzum 41 térnagyságrendre terjed ki. A 42. térnagyságrend lehet az élet értelme. Viszont ami még érdekesebb, hogy az Univerzumunk időértékei is 41 nagyságrendet tesznek ki, ha megnézzük. 10^-23 másodperctől kiterjed 10^28s-ig.

Elnézést az off-ért..

Kedves kérdező! Ezzel csak annyit akartam írni, hogy mindenben van összefüggés :D. Ja, a 23-as szám sikert, fényűzést jelent, kicsit materialistának hangzik, de nem feltétlen jelent üres, anyagias dolgokat.

2018. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Semmi baj utolsó :) Megosztottuk a saját elméletünket, nekem a fizikai méret-el való számítás, neked a tudományos magyarázat, tényleg nem haragszom :)
2018. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!