Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Most van eloszor olyan baratom akirol anyum is tud ,jarunk is stb. Haza szokott kíserni ,megyünk ide-oda, persze telon is irogatunk ,beszelgetunk! Abszolut megnyiltunk egymas elott foleg hogy egy suliba jarunk es evfolyam tarsak vagyunk! Aztan ott van a baj hogy elso nap mikor haza kisert mar kb 2 hete beszelgettunk komolyabban, meg is kerdezte leszek e a baratnoje , igent mondtam mikor haza ertem anyumnak azt mondtam hogy az volt a valaszom hogy megbeszelem Vele (anyummal) !Orult viszont semmit nem mondott masnap a baratom szinten haza kisert mondta hogy szeret megolelt stb tokre boldog voltam! Persze anyumnak errol is beszamoltam erre mondtam neki hogy akkor mit gondola arrol ha jarnek vele , huzta a szajat, de azt mondta ha nekem szimpi neki ok. Nem ertettem mi baja mert tegnap mas volt. Azt mondta utana neki is szimpi a baratom mert egy normalis, jo tanulo fiurol van szo csak elso ilyen eset fura neki ! De akkor is rosszul erintett! Mondtam anyumnak elpakolom a szobaba mert tegnap a rendetlenseg volt a baja erre kijelentette megy a kormoshoz inkabb addig az o szobajat pakoljam el! Miutan elment tesom mondta hogy (2 ocsem van) baromsagot csinaltak es el vannak tiltva a tabletektol kis csond lett aztan azt mondta hogy Anya azt is kijelentette elveszi (ok nelkul) a telom de ez nem is baj! Irtam a baratomnak elmondtam neki! Mondta hogy nyugi es kerdezte elmegyek e vele moziba erre megirtam azt is anyum mit mondott kettonkrol! Azt mondta akkor ne kerdezzem meg majd maskor! De nem haragudott! Irtam neki hogy a suliban is beszelhetnenk tobbet meg talan meg is olelhetne mert nem tudom mikor tudunk majd talizni haza kiserni az orarend miatt meg csak 2 nap tud! Erre azt mondta inkabb csak dumaljunk a suliba! Megkerdeztem meddig lesz fent erre szokatlan modom elkoszont es most nagyon nen tudom mi van! Elore is koszonom a valaszokat! A helyesirasi hibakert pedig elnezest kerek

2018. jan. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle holnap az iskolába, hogy mi volt a baj. Lehet, hogy fáradt volt és ennyi.
2018. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évekig emberi kapcsolatokból éltem és ez elég tipikus eset. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem 16-nál nem lehetsz több, ezért érhető, hogy elkövettél 1-2 hibát. Adott az első beszélgetés anyukáddal, aminek ez volt a lényege:

Anya, van egy srác, aki járna velem,

megengeded? Anyukád persze, hogy örült, de inkább annak, hogy engedélyt kértél tőle.

A 2.beszélgetés anyukád szemszögéből ez volt: Anya, járok egy sráccal, mit szólsz hozzá? Erre minden kis tini anyukája min. furán nézne. Szerintem a pasid valamivel érettebb nálad és ezért fura neki, hogy mindent elmesélsz anyukának, ami egy szinten nagyon szép, de néha túl sok és egy pasinak ijesztő lehet, aki járni akár veled. Ezért kezdett távolságot tartani a srác. Egy pasi,ha komoly vagy esetleg csak sex kapcsolatot akár a lánnyal úgymond nőnek tekinti, nem kislánynak, aki mindennel az anyukájához rohan. Szerintem ha továbbrá is mindent elmondasz anyukádnak, ezt ne meseld el a fiúnak, főleg anyukád válaszát ne mondd el neki, vagy -ami talán meg jobb-

várj még 1-2 évet a pasizással.

2018. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Évekig emberi kapcsolatokból éltem és ez elég tipikus eset. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem 16-nál nem lehetsz több, ezért érhető, hogy elkövettél 1-2 hibát. Adott az első beszélgetés anyukáddal, aminek ez volt a lényege:

Anya, van egy srác, aki járna velem,

megengeded? Anyukád persze, hogy örült, de inkább annak, hogy engedélyt kértél tőle.

A 2.beszélgetés anyukád szemszögéből ez volt: Anya, járok egy sráccal, mit szólsz hozzá? Erre minden kis tini anyukája min. furán nézne. Szerintem a pasid valamivel érettebb nálad és ezért fura neki, hogy mindent elmesélsz anyukának, ami egy szinten nagyon szép, de néha túl sok és egy pasinak ijesztő lehet, aki járni akar veled. Ezért kezdett távolságot tartani a srác. Egy pasi,ha komoly vagy esetleg csak sex kapcsolatot akár a lánnyal úgymond nőnek tekinti, nem kislánynak, aki mindennel az anyukájához rohan. Szerintem ha továbbrá is mindent elmondasz anyukádnak, ezt ne meseld el a fiúnak, főleg anyukád válaszát ne mondd el neki, vagy -ami talán meg jobb-

várj még 1-2 évet a pasizással.

2018. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamiért kétszer küldte el a válaszomat. Bocsi. Azért remélem tudtam segíteni.
2018. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!