Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titusz16 kérdése:

Van egy osztálytársam aki eléggé bejön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki eléggé bejön, de én nem tudom hogy én is bejövöke neki. Szoktunk beszélgetni a suliban de én úgy érzem nem annyira bízik bennem hogy magáról beszéljen, pedig szoktunk pingpongozni a suliba is, szokott nevetni a vicceimen is, rám mosolyog, néha megy a szemkontaktus is, de nem tudom mit csináljak. Attól félek hogyha megmondom neki hogy tetszik, vissza utasít én meg azt nem szeretném.

Mit tegyek?

18/F



2018. jan. 17. 18:47
 1/6 anonim válasza:
Hát... én tartom azt az elvet, hogy házi nyúlra nem lövünk:(
2018. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség nem megpróbálni. Mi jobb? Filózni azon, hogy mi lett volna, ha? Vagy megtudni, hogy mi is van igazából, és érkezhet rá igen válasz is.


Ha csak valamennyi esélyt látnék arra, hogy van esélyem a lánynál aki tetszik nekem, élnék vele, és nem várnám, hogy valaki hamarabb tegye meg ezt.


Fájni fog az elutasitás, de nem fogsz gondolkozni többet rajta, hogy mi lett volna. Tedd meg, ne hibázz te is....

2018. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem megéri. Nekem összejött, próbáld meg te is...:)
2018. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám én de annyira félénk vagyok, hogy nem tudok oda állni elé és megmondani hogy bejössz. Esetleg erre valami tanács?
2018. jan. 20. 19:42
 5/6 anonim válasza:

Huh. Nekem egyszerű dolgom volt,mert tudtam, higy bejövök neki, ezért csak szimplán beszélgetni kezdtem vele. Akkor nyár volt, ezért ráírtam, hogy jön e ő is korizni. Találkoztunk, és beadtam neki, hogy a többiek nem érnek rá (de tudott az egészről,mert az osztálytársaim,akiket beavattam,elköpték neki, de márnem bánom)és ez a korizás addig tartott, míg össze nem jöttünk:)

Találj ki hasonlót, hátha...:)

2018. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vicc, vagy nem vicc, igyál meg egy két felet, és megjön a bátorságod😀 nekem bejött a félénkség legyőzése, csak a csaj nem 😂 hajrá, ne halj meg úgy, hogy nem tudod meg a választ
2018. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!