Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NiTro 20012 kérdése:

Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A lány 19 éves

Én 17

Van egy lány akinek barátja van,több mint egy éve , most fogunk találkozni..

Annyira beleszerettem ,hogy napok óta csak sírok érte, az lenne a kérdésem,hogy merjem elmondani az érzéseimet iránta, merjek neki bevallani mindent amit érzek, mondjam el amit gondolok róla és ,hogy miért szerettem belé?? Attól félek,hogy fogja magát és ott hagy, vagy a suliban utána csak nevetni fog az egészen sokáig és az meg még szarabbul esne, nem hogy ennyire , mint most.. :/



#szerelem #őszinte szavak
2018. jan. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
De utálatosak az ilyen emberek. Mások kapcsolatába rondítanak bele.
2018. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy olyan lányról van szó, aki azt írta el jönne velem szívesen moziba "szabadság ötven árnyalata"

Szalagavatóra felkértem táncolni, azt mondta ő is rám gondolt.. Mikor mondtam ,hogy elengedem, mert egy jól működő kapcsolatba nem fogok közbe szólni akkor azt mondta majd szóba szeretne erről beszélgetni.. Akkor szerinted én vagyok a rossz ember, hogy megakarom menteni??

2018. jan. 20. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ohh, hogy oda ne rohanjak, megmenteni. Hagyjuk már. Egy nyomorult vagy, aki ráhajtott egy csajra, akinek pasija van, ennyi.
2018. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az szép, gondolom te egy ilyen tipikus senki, érzéketlen tuskó vagy, akinek csak azért kell egy csaj , hogy jól megbassza és tovább lépjen.. ^^Lenyűgöző
2018. jan. 20. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, esetleg megtudhatnánk azt, hogy mi elől kell "Megmenteni"? Talán ezzel, tudunk normális választ adni, én ellenzem ezt. De ha a barátja, nem jó ember (Kétlem, hogy ne lenne az 1 éves kapcsolat) Akkor megértem. És, tudom, hogy mikor írsz igazat, azt is, hogy mikor nem, kedves kérdező. Szóval, őszintén válaszolj! 16/F
2018. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ohh igen, én vagyok az érzéketlen, amikor te rombolsz szét egy kapcsolatot. Apám, mekkora egy eszetlen tuskó vagy. Remélem a pasija elkap és a cart is kiveri belőled.
2018. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát jó elmesélem mi elől..

A lány egy érzelmes, visszahúzódó személyiség, akin nap mint nap csak a szomorúságot látni a szemében..

Egy pszichológia tény szerint aki túl sokat nevet minden hülyeségen az belül szomorú. Ő az..

Elkezdtünk beszélgetni messengeren 2 hónapja, a legjobb barátnőjétől"suliban mindig együtt vannak, csak vele van a lány" tudtam meg,hogy kedvel engem..

A lányt elhívtam moziba, igent mondott azt mondta úgy is alig volt még ott , ebből az jön le,hogy a barátja nem is viszi el ilyen helyekre, csak best face buli, party meg ilyen hülyeségekre, amit a lány nem is kedvel..

Egyszer szóvba jött az ,hogy milyen srácokat nem szeret manapság? Azt mondta, akik menőznek, bunkók, isznak, cigiznek és buliba járnak ettől azt hiszik ők a menők.. persze sehol semmi.. DEEEE a barátja pont ilyen.. , verekedős, aggresszív, kötekedős, néha rendőrségre járós alak.. 20 éves, a lány 19 ugyebár . Ugye van a lány 19 éves van a pasija 20 éves, és van a pasijának egy öccse 18 talán, aki jár a lány iker tesójával.. tehát a családban maradna.. a szülők előtte is nagyon jóban voltak..Elképzelésem alapján nem azért jött össze a lány azzal a sráccal mert,hogy szereti, csak ne legyen magányos.. És most meg már lehet ,hogy fél tovább lépni, mert nem szeretne az lenni..

Megkérdeztem, van-e olyan srác akiért képes lenne bontatni a kapcsolatát, túl lépni? Azt mondta én szimpatikus vagyok számára, csak idő kell, és nehéz.. Vettem neki karácsonyra nyakláncot, nem tudtam átadni, mert írta,hogy a "barátom nem engedne ki" úgyhogy postaládába raktam, és másnap írt,hogy tőlem van-e, örült elvileg, bár nem tudom mi lett vele.. Mondtam neki, búcsú ajándékként fogadd, nem szeretnék egy jól működő kapcsolatnak ellent mondani, vagyis közbe szólni inkább.. Azt mondta, nem zavarom, túl könnyen engedek, túl könnyen törődöm vele dolgokba, s nem küzdök.. Ebből az jön le ,ha tovább folytatom ezt az egészet, akkor igenis van esélyem összejönni vele.

Elvileg most találkozunk jövőhéten, nem tudom mire számítsak..


Tessék, itt a válasz, szeretném ha boldog lenne, mert látom ,hogy belül egyáltalán nem az..

2018. jan. 21. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!