Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki az erzeseimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki az erzeseimet vagy ez a hajo elment? Ferfiak, miert viselkedhet ilyen idiotan?

Figyelt kérdés
Egyik srác ismerősömmel egy évvel ezelőtt "járogattunk", ami azt jelenti, hogy nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk de jóval több volt mint egy múló kavarás. Ő elment külföldre és én is, így kb 10 hónapig távol voltunk egymástól, ezért abbahagytuk a dolgot. Pár hónappal a szétmenés után újra beszéni kezdtünk, a végére napi rendszerességgel. Elmondta, ha nem utazunk el, ő támogatta volna a komolyabb folytatást kettőnk között, mert nem semlegesek az érzései, de én ekkor annyit mondtam csak, hogy legyünk barátok. Többször találkoztunk ez követően, amikor véletlenül itthon voltunk egy időben. Sohasem nyomult, gondolom tiszteletbe tartva amit mondtam, plusz tudom róla, hogy fél az elutasítástól. Most itthon vagyunk mind a ketten, találkozgattunk is többször most sem volt semmi, azt leszámítva, hogy meglepett aprósággal. Azonban az elmúlt pár hétben furán viselkedik, hiába mondom, hgy találkozzunk, olyan, mintha kerülne, ráadásul 1 hete nem beszélünk, kisebb nézeteltérés miatt. Én nem szeretnék már a barátja lenni, de félek kezdeménezni, hátha elutasít....Viszont ez sem jó, hogy nem beszélünk, ugyanolyan makacsok vagyunk.
2016. dec. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha nem szeretnél a barátja lenni, miért baj, ha nem keres, és miért kezdeményeznél, és mit utasítana el, ha barátkozni sem akarsz vele.

Nem jó, hogy nem beszéltek, találkozni akarsz vele, de ne legyen a barátod.

Ezt te érted? Mert én nagyon nem. Most mit akarsz tulajdonképpen? :)

2016. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi kérdésednél többen leírtuk, hogyha akarsz valamit, akkor kereken közölnöd kell vele. Anno te utasítottad el, most miért várod, hogy fusson utánad?

Ha a makacskodás fontosabb, mint a köztetek lévő kapocs, akkor meg eleve értelmetlen a dolog. Egy kapcsolat NEM arról szól, hogy ki a büszkébb meg a makacsabb...

2016. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha te utasítottad el, akkor mégis mit vársz?

Valószínűleg a srác reménykedik, de nem vagy számára megfejthető/kiismerhető, hogy te is örülnél-e neki, vagy csak ő neked.

2016. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki!!
2016. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

“Elmondta, ha nem utazunk el, ő támogatta volna a komolyabb folytatást kettőnk között, ”, “Sohasem nyomult, gondolom tiszteletbe tartva amit mondtam, plusz tudom róla, hogy fél az elutasítástól.”, “Most itthon vagyunk mind a ketten, találkozgattunk is többször most sem volt semmi”, „hiába mondom, hgy találkozzunk, olyan, mintha kerülne, ráadásul 1 hete nem beszélünk, kisebb nézeteltérés miatt.”

Kérdező, keresd sokkal érettebb férfiak társaságát, ne foglalkozz dedós stílusúakkal. Ez a hintáztatás a mai éretlen 20-30-asoktól sajnos nagyon gyakori, én is tapasztaltam. Nem tudom, hogy minek köszönhető, régóta keresem a magyarázatot. Sokkal érettebb és korrektebb vagy, mint ő, ebben biztos lehetsz. 28N

2016. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azonban az elmúlt pár hétben furán viselkedik, hiába mondom, hgy találkozzunk, olyan, mintha kerülne, ráadásul 1 hete nem beszélünk, kisebb nézeteltérés miatt.


Szerintem alakulóban van neki valaki.

Te visszautasította mar ot, gondolom o meg tovabblepett.

Ha nem a barátja akarsz lenni, akkor mi? A társa?

Vagy nem is akarod az életedbe, mint embert?

Ha az 1. Akkor sztem ezt buktad, mert ahogy irtam, neki sztem alakulóban van mással a dolog.

Ha 2. Akkor meg azert találkozni vele, h megmondd, h nem akarsz a barátja lenni.. Na, ennek " sok" ertelme van.

2016. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem talált valaki mást magának .
2016. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!