Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szerintetek elmondjam neki az érzéseimet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és fiú problémával fordulok hozzátok.. A sulinknak van egy testvér iskolája Erdélyben és nem rég voltak nálunk onnan csere diákok. Összeismerkedtem egy erdélyi sráccal, nagyon aranyos volt, kedves, beszélgettünk sokat az 1 hét alatt amig itt voltak. Nagyon megtetszett, szerelmes lettem belé. Szerintem neki is tetszettem, éreztem az öleléséből a busznál amikor elköszöntek, kaptam 2 puszit amikor megölelt. Nagyon édes volt. (ő 19 éves) Az a helyzet, hogy nagyon sokat gondolok rá azóta amióta itt volt, beszélgetünk facebookon is párszor. 10 nap múlva visszamegyünk csere diákként mi Erdélybe. A kérdésem az lenne: Elmondjam neki, hogy mit érzek? És ha igen mikor?? A hét elején közepén vagy végén? Az a baj, hogy nagyon messze lakik tőlem, de tudnia kell, hogy szerelmes vagyok belé. Nem hiszem, hogy magamban tudnám tartani. Csak félek, hogy ha én is tetszek neki, és együtt lógunk egy hétig, akkor után nagyon rossz lesz neki is és nekem is. :( Szerintetek mit tegyek ezzel a helyzettel?

2015. márc. 28. 22:01
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mindenképp mond meg neki.

Lehet,hogy ő is szeret téged. Az ilyesmit TILOS titkolni különben mindketten szenvedni fogtok.

Viszont ha sokáig titkoljátok lehet, hogy a fiú egy másik csajnak fog bejönni.A fiúk úgy működnek.

2015. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!