Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Valaki tud egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki tud egy jó tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, de még csak beszélgetni sem beszélgetünk. Köszönni sem köszönünk egymásnak (kb már 9 éve nem köszöntem neki). Egy évvel alattam jár. A természetem miatt csak bámulni/nézni tudom.


Ezt a "kérdést" azért is tettem fel (annak ellenére hogy rengeteg ilyen szar van) mert mindig olyat találok hogy:" mit csináljak ha szeretem/tetszik nekem a legjobb/egyik barátom?" és ehhez hasonlók. Ezekben mindig kommunikál a két fél. Sajnos nekem ehhez nincs bátorságom


15/L



2018. jan. 20. 22:09
 1/4 anonim válasza:
Hát ha nem mersz oda menni hozzá akkor bróbálj vele beszélni facebookon. Bár ez nem a legjobb megoldás az ismerkedésre/barátkozásra, de ha nem mersz hozzá oda menni akkor próbáld meg ezt. Ha gondolod beszélhetünk privátban. Sok sikert kívánok!
2018. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megkérhetnél egy barátnődet, hogy üljetek oda a fiúkhoz, s dumáljatok velük. A barátnőd társaságában gondolom nem lennél annyira szégyenlős, elvégre ez a tulajdonság akkor mutatkozik meg, amikor félünk, egyedül érezzük magunkat. Sok sikert!
2018. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök kommentjét! A barátnőmmel most szövögessük a terveket :')
2018. jan. 20. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy fokkal könnyebb helyzetem van, de azért próbálok adni tanácsot.

Ne feltűnően, de próbálj a közelében lenni. "Véletlenül" ülj le ne szorosan mellé, csak úgy simán. Beszélgessetek olyanokról, amit tudtok folytatni máskor is, és így találjátok meg a közös hangot. Ha normális, akkor rád is ír meg aranyos lesz, ha nem normális akkor próbálkozz tovább de csak óvatosan, ne nyomulósan. Ha ez se megy, akkor nem érdemes foglalkozni vele.

2018. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!