Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
van egy csaj az osztályban aki folyton nezett engem oran. en meg nagyon szexinek tartottam es ezert folyton szexualis jatekos serteseket mondtam neki mire egyik szunetben epp arra terelodott a tema hosszu beszelgetes soran hogy vitatkoztunk azon hogy o gyenge es ha megtamadnak az utcan akkor nem tudna tenni semmit. o azt mondta hogy de igen nagyon is. en meg kerdeztem na es mit? erre o felemfordul es egy olyan kozeperoset beleterdelt e hereimbe pont annyira hogy kozepesen fajjon en meg megrogytam es fogdostam a hereimet ami ugyebar ilyenkor normalis reakcio. mondtam neki hogy azert megis csak tokonrugtal erre o edesen mosolygott lehajolt velem egy szintre adott egy puszit a szamra es azt mondta hogy ez a fajdalomcsillapito. szerintetek elkezdett kedvelni? :D

2018. jan. 21. 02:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Na most ha te is egy osztályba jársz vele akkor biztos hogy nekezdj vele kapcsolatot. A másik meg hogy ez szerintem azért nem illendő egy lánytól hogy ilyet csináljon én biztos hogy ezek után elkerülném. Ahogy a te döntésed kívánja ezt. Szerintem fontóld meg ezeket.
2018. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az elöttem lèvőnek igaza van
2018. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pedig kellemes mevjelenese van es egyre jobban ugy tunik hogy kedvel :D
2018. jan. 21. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
kedvel. szerintem veletlen volt eros csak rad illyeszteni akart es elsult xd
2018. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na adom xd lehet hogy ez volt :D de azert falytak kicsit a golyoim es mikor utana megpuszilt jol esett :D
2018. jan. 21. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvel. Ez tuti. :D
2018. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tök aranyos volt tőle. Nem is kérdés hogy kedvel e. xD

Inkább az a kérdés szerintem, hogy te mit szeretnél. Rajtad (is) áll.

Peace

2018. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
haat ha o igy mutatja ki hogy keddvel...
2018. jan. 21. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Te kérdezted meg mit tenne :P

Egy próbát megér mert biztos kedvel :)

2018. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos kedvel... Hány évesek vagytok?

Nem rosszból, de a helyesírásod nem valami jó, a lánynak meg a megnyilvánulásai nem épp arra utalnak, h...tudna viselkedni. Na mindegy. Nem az én dolgom. Ha összejöttök, sok boldogságot!

2018. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!