Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
van egy csaj az osztályban aki folyton nezett engem oran. en meg nagyon szexinek tartottam es ezert folyton szexualis jatekos serteseket mondtam neki mire egyik szunetben epp arra terelodott a tema hosszu beszelgetes soran hogy vitatkoztunk azon hogy o gyenge es ha megtamadnak az utcan akkor nem tudna tenni semmit. o azt mondta hogy de igen nagyon is. en meg kerdeztem na es mit? erre o felemfordul es egy olyan kozeperoset beleterdelt e hereimbe pont annyira hogy kozepesen fajjon en meg megrogytam es fogdostam a hereimet ami ugyebar ilyenkor normalis reakcio. mondtam neki hogy azert megis csak tokonrugtal erre o edesen mosolygott lehajolt velem egy szintre adott egy puszit a szamra es azt mondta hogy ez a fajdalomcsillapito. szerintetek elkezdett kedvelni? :D

2018. jan. 21. 02:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félt hogy visszaütöd és hárított!
2018. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!