Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szerelmes vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes vagyok. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szerelmes vagyok egy lányba, de ez csak plátói. Igazából úgy vagyok szerelmes, hogy nem is jártunk, meg semmi. Elmondtam neki majd mivel látta, hogy halálosan szerelmes vagyok belé elhidegültünk. Osztálytárs és mostanában alig szól hozzám. Még pasija is lett nemrég. Csak az a helyzet, hogy amióta megláttam nem tudok más lányra gondolni. Nem tudok. a legjobb az egészben, hogy osztálytárs. Akkor én is próbáltam azt, hogy más lányokkal ismerkedek, de nem jött be. Márpedig azért nem, mert tetszek más lányoknak, de azokkal én még megpróbálni sem nagyon szeretném. Tudom, hogy sosem vonzódnék hozzá szexuálisan vagy a belső nem passzol annyira, hogy egy rendes beszélgetést lefolytassunk. Pedig vannak olyan lányok akikkel legalább megpróbálnám elfelejteni a mostani lányt, de azoknak meg én nem tetszek. A barátaim pedig már nagyon unják ezt a témát ezért nem is beszélek velük erről. Mármint segítenének meg vigasztalnának, de látszik rajtuk, hogy már unják. Szóval a kérdésem az, hogy mit tegyek?

2018. jan. 21. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig amíg akarattal nem akarod elfelejtemi, addig semmit.

Én nagyjából ugyan ebben a helyzetben voltam és én csak vártam és még csak ismerkedni sem akartam.

Addig inkább csak barátként ismerkedj és majd az idő elteltével érezni fogod, hogy el kell engedd és akkor ismerkedj úgy hogy kapcsolatot keresel és ne add fel.

2018. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SaJt01 ***** válasza:

#1 nagyon jól momdja.

Lassan közeledj más emberek felé és a fószud is lassan valtozni fog.

2018. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Túl akarok lépni. Hogyan tegyem?
2018. jan. 24. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen plátói dolog elég maradandó élmény sajnos. Mindenképpen nyiss más lányok után aki komolyan is gondolja és főként olyanok után akitől nem rettegsz görcsösen.
2018. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!