Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen esetekben tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetekben tartanátok/tartottátok a szerelmet "tiltottnak" vagy reménytelennek? (ötletet keresek)

Figyelt kérdés

Egy könyvön dolgozom épp és megakadtam eléggé. Rengeteg ötletem van a témára, de szeretném, ha releváns lenne az ok, ami miatt két karakter (átmenetileg!) semmiképp sem lehet együtt, csak titokban, úgy értem, kellően nyomós indokot szeretnék erre találni, amit nehéz kezelni.


Tudom, ez furán hangzik így elsőre. :D Viszont szeretném kérni a segítségeteket, hogy ha volt tapasztalatotok hasonlóval kapcsolatban, akár ismeretségi körben, akár személyesen, osszátok meg velem! Amit ki szeretnék zárni az a Rómeó és Júlia effekt, hogy a családi háttér vagy a rokoni szálak nem engedik. Sablonosnak érzem, másrészt pedig egyikük sem áll olyan nagy szülői befolyás alatt és nem házas. A baráti kör, és a belső félelmek jutottak eszembe így hirtelen, de ezen belül semmi konkrét. Tudom, úgy nehéz, hogy nem ismeritek a konkrét sztorit, de cserébe jobban megmozgathatjátok a fantáziátokat. Akár más művekből szedett zavaros szerelmi szál is jöhet, nekem teljesen mindegy, csak inspirációnak kell.:)


A trollokat kikerülni már meg sem próbálom...:D



2016. dec. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismertem olyanokat, akik azért titkolták, mert a csaj előtte a srác tesójával is járt. Olyat is ismerek, akik munkahelyi etikett miatt nem vállalhatták a dolgot (főnök-bosztott). Olyat is ismerek, akik nemzetiség miatt titkolóztak (a lány szülei iszonyú rasszisták voltak). Van ismerősöm, aki azért titkolózik mert melegek és tiniként én is titkoltam egy srácot, mert motorozott és szét volt tetoválva.
2016. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Konkurens cég vagy azonos munkahelyen alá-fölé rendeltségi viszonyban.

Konkurens cég ügyvédje

Fegyveres szerv

Ha erõteljesen jelen van a különbözõ politikai, vallási, etnikumi, nemi kérdés

Egyik fél csúcsgazdag a másikhoz képest és a környezete sznob.

2016. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fél szelektív mutizmusban szenved, így csak írásban tudnak kommunikálni.
2016. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem találkozhatnak mert az egyik sitten vagy elmegyógyintézetben fekszik. A csaj apáca vagy egy szekta fogva tartja. Katona a srác de az is sablonos szerintem. Misszión/ küldetésen van valamelyik pl. ügynök.
2016. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.: Szülők szerint túl fiatalok voltunk a párkapcsolathoz és az ezzel együtt járó szexhez. Mindketten 15 évesek voltunk, 2 évig tartott.


2.: Nem akart komoly párkapcsolatot, főleg csak szexről szólt.


3.:Csak amolyan próbálkozás volt, tudtam, hogy hamarosan úgyis vége. 3 hónapig tartott.


N22

2016. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tinikoromban nagyjából az összes kapcsolatom titkoltam- az iszonyú, irracionálisan szigorú szüleim elől, nem univerzálisan. Olyan, hogy barátok, bizalmasok, szomszédok, mindenki elől titkolni kelljen, pl háborús helyzetben lehet (pl második világháborúban egy SS-tiszt és egy zsidó nő szerelme- nyilván elméletben, fantázia szintjén), vagy amikor az érdekek kifejezett ütközéséről van szó (nem tudjuk, a könyv milyen témájú, milyen világban játszódik, a mai világban pl egy ultrakonzervatív környezetből érkező és egy hippi "libbant" kapcsolatát el tudom képzelni olyannak, ami titkolnivaló).
2016. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
reménytelen: csak én voltam szerelmes. Neki csak egy kedves ismerős voltam.
2016. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Várom továbbra is a megtörtént vagy kitalált eseteket!

A történet a jelenben játszódik, az alapsztori inkább kalandregény, két baráti társaságról van szó, aki találkozik egy idegen országban és folytatja közösen az útját (pontosabban több okból egymásra kényszerül). Huszon-harmincévesek, első ránézésre átlagos karakterek (a háttérsztori nem teljesen kidolgozott még, szóval variálhatok azzal esetleg). Ha ez segít valamennyit. :)

2016. dec. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!