Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek észreveszi ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észreveszi ezt egy srác?

Figyelt kérdés
Szóval összejöttem egy sráccal, nem érzem nagyon szerelmesnek magam, de az akarok lenni. A srác szerelmes belém, meddig nem fogja észrevenni hogy én nem vagyok szerelmes belé és csak próbálkozom? Az is fura nekem, hogy mikor nálunk aludt, bepróbálkozott, hogy izéé...tudjátok. 2 hete vagyunk még csak együtt. Lehet hogy csak d*gni akar és aztán kidobni? :( 16/L

2018. jan. 22. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Valószínű játszik veled. Dobd mielőtt késő lenne.
2018. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után semmi keresni valója az ágyadban
2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor csak dugni akar? nem is szerelmes belém?
2018. jan. 22. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is csak dugni akar...de ez nem egy normális tisztességes fiú viselkedés.! 2 hét után nem normális, hogy ágyadban van...:/ Szakíts vele.
2018. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, dugni.

Te meg részt veszel a játékában

2018. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ia dugni akar, kanos a gyerek!

Csak olyannal legyél, akit igazán szereted!

2018. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Miért akarna csak dugni szerintetek? Mert bepróbálkozott? Megpróbálta, nem sikerült ennyi, attól még lehet szerelmes a kérdezőbe. Egyik rokonom anno 2 hét után bepróbálkozott egy lánynál, az nem akarta ezért szakítottak. Pár napra rá mégis megtörtént a dolog és lassan 20 éve együtt vannak.
2018. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Szerelem, ennyi idő alatt, ne viccelj már...
2018. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#8 Miért? Nem mindenkinek kellenek hónapok ahhoz hogy valakibe szerelmesek legyenek. Sajnos én is ilyen vagyok. Ha valakinél látok egy kicsi esélyt is és esetleg még jópofiznak, kedvesek is sajnos én hamar bele tudok esni akárkibe. Ami persze nagyon nem jó mert az esetek 90%-ban pofára esés a vége de nem lehetetlen.
2018. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Te a rosszabbik véglet vagy.
2018. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!