Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha van egy srác, aki mindig észreveszi rajtam az apróságokat?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat vesz észre, amiket más nem, kicsit zavarbaejtő, és valamilyen szinten ijesztő volt. Múltkor mondtam, hogy nem értem, erre olyasmit mondott, hogy "nem vetted még észre, hogy én mindig mindent észreveszek? amikor olyan érdekesen csillog a szemed, mert valami bajod van, amikor kicsit elvékonyodik a hangod, mert zavarba jössz, én túl tudok látni a szépség és keménység maszkján, és látom, hogy milyen érzékeny lány rejtőzik mögötte. én törődöm veled, még akkor is, amikor azt hiszed, nem."

Mit gondoljak róla?


2015. jún. 3. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Na mégis mit jelenthet ?


Tetszel neki, többet akar tőled.

2015. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyel rád, érdeklődik irántad, szeretne hozzád közelebb kerülni.

Egy ilyen szöveggel lényegében szerelmet vallott neked.

2015. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 judycica válasza:
100%
Szerintem is tetszel neki, többet akar tőled, csak arra vár, hogy Te is jelezd felé, ha részedről is így van. Szóval most rajtad a sor, bármit is érzel iránta.
2015. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!