Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan deríthetném ki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki hogy szeret anélkül hogy megkérdezem szó szerint?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki elvileg szerelmes belém , elég régóta. Azt mondja hogy szeret , kétszer mondta azt hogy nem szeret, csak viccel. De közbe meg nagyon úgy viselkedik mintha szeretne és tisztára őszintének látszik. Már mondtam egy barátjának hogy biztos csak fogadott két barátjával hogy ki tud jobban becsapni engem és azt mondta a barátja hogy nem, a srácnak is elmondta ő is azt mondta hogy nem. Emellett a barátai is olyanokat mondanak amiből az jön le hogy szerelmes belém. Meg egyszer a tanár kíhivta mert nagyon butaságokat írt egy dolgozatba és megkérdezte hogy szerelmes-e, azt mondta igen. Megkérdezte a tanár hogy kibe és sokan mondták hogy belém.

Nem tudom hogy szeret-e. Hogy tudnám anélkül kideríteni hogy rákérdeznék erre a dologra? A válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy :)

Kezdj el vele beszélgetni. Köszönj neki mosolyogj rá :)

Aztán majd alakul a dolog :)

2018. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem tudom de mi a véleményed a monokinizésről?
2018. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj fel egy magánnyomozót.
2018. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 az a baj hogy nem merek addig semmit csinálni amíg nem tudom biztosan hogy szeret. De majd megpróbálok beszélgetést kezdeményezni mert mindig ő szokott.

Ment a zöld kéz.

Köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!