Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi csalódás után szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás után szerelembe esni, vagy egymás után kétszer szerelembe esni milyen hamar lehet?

Figyelt kérdés
Ha szerelmes vagyok valakibe, de az nem jön össze úgy tűnik, és más nővel is randizom, és szimpatikus, akkor ilyen állapotban hogy tudok beleszeretni a szimpatikusba? Ez lehetséges? Hülye kérdés, de ennek mennyi idő kell?

2017. nov. 22. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Talànha szentelsz rà elég időt és elfelejted a màsik lànyt akkor igen .
2017. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Én azt hittem sokáig tart, aztán fél éve vége lett az eddigi legnagyobb szerelmemnek, két hónapra rá megismertem valakit közös társaságban, először semmi, két hétre rá meg bamm, azon kaptam magam, hogy már nem az exen jár az agyam, hanem az új lányon. De nem hiszem, hogy van erre szabály, ha nem találkozok vele, valószínűleg még mindig az exet siratom. Attól függ, kivel hoz össze a sors, szakítás után folyamatosan csökken a "gát", egyre könnyebb lesz valakinek megugrania, de ha valaki különleges jön, akkor hamar fog menni.
2017. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!