Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves,7.-es fiú vagyok.Van egy lány akinek nincs sok önbizalma de viszont cuki,rendes is,szép is...

5.-óta rendszeresen beszélgettünk és iskolán kívül is 5x-7x találkoztunk,végül "összejöttünk".Az ölelésig "jutottunk".

Mondta hogy 3.-óta tetszem neki,de soha nem merte elmondani,és rengeteged is változott alsó óta.Sokkal szebb lett,rendesebb is...

Viszont 1 hete azt mondta hogy már nem érzi ugyan azt mint eddig.Nem azt mondta hogy vége hanem nem olyan erősen.Mondta hogy gondolkodik hogy van-e még esélyre,de mindig kitér a válasz alól így valószínűleg mostmár,hagyni akarja.


Tanácsot szeretnék kérni,hogyan tudnám elfelejteni?

Rengetegszer elgondolkoztam már ezen,de így se...

Bárkinek bármi tanács meghallgatom...



2018. jan. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Idő, idő, idő. Sok idő. Ez a gyógyír. Előbb utóbb lesz másik lány, addig koncentrálj a tanulásra, hobbidra, legyél a haverokkal.
2018. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azon vagyok.De kb. mindenről ő jut eszembe...
2018. jan. 23. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor fogsz még így járni az életedben. :)


20 éves vagyok, de nekem is most egy tátongó, fekete lyuk van a lelkemben, ami csak nő és nő.


Szintén, a lány nekem is azt mondta, hogy régóta erre a pillanatra vár, évek óta, csókolóztunk, együtt aludtunk egy buli után. 3 nap múlva jött a hideg zuhany, hogy nem akar kapcsolatot mégsem, legalábbis nem velem. Pedig én szerelembe estem. De nincs mit tenni, menni tovább, és várni a gyógyulás pillanatát. :)


Ezek a lányok tönkre tesznek minket, nem igaz? :D


Mit tegyél? Utáltasd meg magaddal, adj magadnak időt, tompulni fog az érzés. Találj valaki mást, a csapdája ennek az lesz, ha nem tudja feledtetni az előzőt, akkor bizony annak a kapcsolatnak annyi, ha te nem tudod szeretni az újat, mert a régin gondolkozol. Akkor pedig az új lány fogja úgy érezni magát, ahogy most te. :)


Nem mondom, hogy sosem fog eszedbe jutni. Exeim még így évek távlatából is felbukkannak néha a fejemben, de már nem érzek irántuk úgy, mint akkor.


Elmúlik ez nekem is, neked is, csak türelmesnek kell lenni. Sírd ki magad, ordítsd ha neked attól könnyebb lesz valamivel is. :D

2018. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem ez nem az első volt/lessz de ez volt az első komolyabb "szerelmi" viszonyom.

Az a helyzet hogy megutáltatni magammal nem fogom,mert sokat segített az életemben.De elfeledni valószínűleg könnyebb lessz.

Azon viszont nem gondolkodtam hogy ha ezen rágódok sokáig,akkor más is ugyan így érezhet. [köszönöm a tippet :) ]


Sírni nem tudok,inkább az állataimat rendkívűl sokat simogatom mely megnyugtat.

De rájöttem hogy ez nekem még korai így középiskola előtt nem hiszem hogy szeretnék újat (cirka 16 éves koromig).


Igen ezek a fránya lányok,csak a bajt hozzák :D :D


(Nem egoizmus ként de,más csaj lenne akivel "össze tudnék jönni" de iránta nem érzek semmit,pedig egyértelmű hogy valamit akar tőlem.Pl.:Mindig oda jön,mindig nevet akármilyen viccesebb dolgot mondok,a haját mindig piszkálja,simogatja a fejemet,videochateltünk (2x 4 órát),meg elég sűrűn írogat)


Köszönöm a tanácsokat,mindenki megkapta a "zöld like"-ot :)

2018. jan. 25. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha nem arra van szükségünk, amire mi vágyunk, néha engedni kell másnak, aki utána vágyakozik.


Lehet abból fog kisülni az igazán jó dolog, de lehet nem. Próbálkozni kell.

2018. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!