Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben lettem gimnazista,és az új osztályomban van egy lány, aki megtetszett(?). Ebben az a vicces, hogy az egyik hétről a másik történt. De voltaképpen nem tudom eldöntetni, hogy micsoda ez. Ez azért van, mert sokat bámulom és csodálom, gondolok rá sokszor. De nem érzem azt a késztetést, hogy én beszélgessek vele, nem tudom miért van ez(hozzáteszem, pont az osztály „zártabb" csoportjába tartozik, értem úgy, hogy abban a csoportban 3-an, talán 4-en vannak, de ez nem olyan érdekes.) Szerelmet én kizárom, mivel nem ismerem a belső tulajdonságait. Meg úgy tudom, hogy ha valaki tetszik, akkor vannak jelei. Pl: elpirulsz, fura érzet a gyomorban, zavarba jössz. Én tényleg nem tudom mi ez, mert mindig őt bámulom a sok lány közül.

2018. jan. 23. 22:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem szimplán tetszik neked!:) Nincs ebben semmi szégyellni való, viszont ha nem csak bámulni szeretnéd, akkor beszélhetsz is vele. Elvégre, gondolj bele, ha a lány észreveszi, hogy nézed, de egy szót sem szólsz hozzá, az elég furán jönne ki:D
2018. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beszélgetést sajnos hanyagolnám vele :( Nem a legjobb közegben van és valahogy úgy érzem ő nem az én világom. Beszéltem erről valakivel és szintén az én véleményemet „támogatta" (nem olyan, aki rosszat akar). Úgy vagyok vele, hogy még sok szép magyar lány van, aki megtetszhet nekem :)
2018. jan. 23. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kizárod a szerelmet, akkor miért így teszed fel a kérdést? Ez csak szimpla vonzalom, bár még annak sem nevezném, mert akkor nem így nyilatkoznál róla. Nem tudom, hogy te miből vagy, de én mindig éreztem egyfajta késztetést arra, hogy beszéljek azzal az emberrel, aki tetszik nekem. Kíváncsi voltam, hogy milyen belülről. Vajon a személyisége is olyan vonzó, mint a külseje? Ha benned nem merültek még fel soha ilyen kérdések ezzel a lánnyal kapcsolatban, akkor ez csak egy hirtelen jött hülyeség, nagyon hamar el fog múlni. Nem fogott meg eléggé, mert akkor minden alkalmat megragadnál ahhoz, hogy megismerd. Ennyi.
2018. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!