Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Van egy nálam egy évvel idősebb fiú.. Egy városban élünk. Napi szinten beszélgetünk, virtuálisan. Nem találkoztunk, egyelőre.. Nagyon kedves, mindig érdeklődik a hogylétem felől.. Félt. Ha bármi történik mindig ott van, segít.. De a helyzet az, hogy én megkedveltem, szintet léptem a barátságban.. Értitek.. De félek, ő nem így érez.. Vajon tudassam vele? Vagy ápoljam tovább a barátságunkat..?

Rosszindulatú válaszoktól kíméljetek! Köszönöm.


2018. jan. 24. 21:07
 1/4 TRob.- válasza:

Ha mindig érdeklődik, és ott van, ha szükséged van rá akkor valószínű, hogy úgy érez, ahogy Te.

Szerintem mindig érdemesebb tisztázni a dolgokat, mint görcsölni rajta. :)

Szóval hajrá! :)

2018. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy találkozó sokat segítene a kapcsolatotok tisztázásában. Élőben látnád, hogyan viselkedik veled, ha beszélgettek. Ott esetleg rá is kérdezhetsz, hogy ő mit gondol erről az egészről :)
2018. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ketri ***** válasza:

Ugyan azt akartam írni, mint az előttem válaszoló (2.).

Egy találkozó tényleg sokat segít, hiszen a gesztusok sokat elárulnak, de ezek a gesztusok virtuálisan nem "jönnek át", ha érted hogy értem.

2018. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindharmatok valaszat! Hivjam en el? Vagy inkabb varjak, amig o elhiv?
2018. jan. 26. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!