Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ha a párom nem tetszik nekem külsőre?

Figyelt kérdés

Szeretem őt de a kinézete egyszerűen nem tetszik, nagyon rosszul érzem magam emiatt. úgy történt hogy interneten társkeresőn ismertem meg és már azelőtt beleszerettem hogy találkoztunk volna személyesen, viszont amikor találkoztunk láttam hogy nem is néz ki annyira jól és egyáltalán nem tetszik nekem. de ennek ellenére nagyon szeretek vele lenni, így nem akarnék szakítani vele. viszont a külseje taszít...

Tudom hogy nem a kinézet a lényeg és nem is vagyok ilyen tipus akit csak ez a dolog érdekel de egyszerűen őt tényleg nem tudom jóképűnek látni. pedig reménykedtem hogy ahogy szeretem meg egyre jobban úgy válik majd egyre jóképűbbé a szememben, de sajnos nem így történt....

Van valami megoldás ebben a helyzetben?


2016. ápr. 30. 12:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás, hogy otthagyod, mert szebb nem lesz, igy csak idohuzas az egesz. Idovel egyre kevesbe fogod majd kivanni, ha egyaltalan most szexeltek. Ezt nem irtad, hogy ezzel van e problema.
2016. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak így nincs értelem.Valahogy nekem ez olyan ellentmondásos.Akit igazán szeretek,annál nincs ilyen,hogy külsőre taszít.Az én férjem sem olyan,mint régen amilyet elképzeltem volna,de egyáltalán nem taszított soha.
2016. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha taszít a külsője, akkor sok megoldás nincs.. Megérdemelné ő is, hogy tisztázd a helyzetet.
2016. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

de szeretem őt és nagyon szeretek vele lenni. csak egyszerűen külsőre nem vonz. de csak azért otthagyni... szerintem hülyeség lenne, nem? hiszen tényleg szeretem.


csak az a gond, ezt még leírni is alig erem mert szörnyen szemétnek érzem magam miatta de nem merem bemutatni a szüleimnek se vagy bartaimnak, mert kicsit szégyellem. annyira szörnyen érzem magam emiatt..

2016. ápr. 30. 12:34
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebből előbb-utóbb barátság lesz.
2016. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, találjon szegény olyat magának aki vonzódik is hozzá.
2016. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom,hogy ez inkább barátság.Vagy ha még nem az,majd az lesz.Szexuálisan ha nem vonzódsz a partneredhez,az nem lesz hosszú életű kapcsolat.
2016. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
hogy lehet valakit szeretni, ha nem tetszik? o.o gordiuszi csomó
2016. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Mégis milyen megoldást vársz? Nem fog átváltozni elhiheted. Keress olyan férfit, akihez vonzódsz, más opció nincs.
2016. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Volt már szex? az eléggé átrendezheti a dolgokat.
2016. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!