Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalhatnek, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatnek, hogy ne izguljak annyira, amikor rairok a fiúra, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Csak egy "egyszerű" üzenet (' szia:) hogy vagy?) lenne, nem támadnam le azzal, hogy tetszik :DDD


Ha veletek is van ilyen, akkor hogy "nyugtatjatok le" magatokat?



2015. nov. 21. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Pálinka.
2015. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az írás nem szokott nagyon felizgatni!


De próbálj meg élőben kommunikálni!

Az biztonságérzetet ad!

2015. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Jobb lenne, de nagyon ritkán látom sajnos :/
2015. nov. 21. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, a véletlenre bíztam :D

Leírtam amit akartam és aztán ahelyett, hogy lenyomtam volna az enter, hogy elküldje, ráejtettem egy teli tic-tacos dobozt, vagy valami hasonlót.Amíg esik addig pont rájössz, hogy tényleg akarsz-e vele beszélni.Egyszer rájöttem, hogy nem akarok és még sikerült félreütnöm, mielőtt elküldte volna.Azóta se tudom, hogy hogy csináltam :D

2015. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!