Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók részegen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szusy2 kérdése:

Első csók részegen?

Figyelt kérdés
Igen megtörtént eset. És nagyon nem vagyok rá büszke. A srác majdnem meg is erőszakolt, de szerencsémre addigra kicsit kiment a pia (azért rendesen részeg voltam de volt bennem annyi hogy elmenjek onnan) szóval ilyen volt az első. A második szintén, csak egy másik pasival akit szintén akkor ismertem meg. És tök el vagyok keseredve mert értem, hogy nem normális és kezdek olyanná válni mint azok akiket régen elitéltem a könnyű vérük miatt. Most nem is járok már inni barátokkal pont emiatt, hogy kicsit leáljak az állandó bulizással és rájöjjek ki is akarok lenni.Mi a véleményetek 17 éves lány vagyok.

2018. jan. 25. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Jó kis kamu
2018. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Keress normális pasit és problem solved.
2018. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de mi a kamu szerinted?
2018. jan. 25. 21:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális pasit megtaláltam csak ő erről még nem tudxdd
2018. jan. 25. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű a dolog, csak el kell döntened. Vagy normális útra térsz és ezentúl kibírod lerészegedés nélkül és megtanulsz nemet mondani a szád felé mászó pasiknak,

vagy választod a lazulós életet és összevissza iszol, smárolsz meg kúrsz fűvel-fával.

2018. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ügyes vagy
2018. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Na ezért mondom, hogy nem kell ítélkezni. Mert te is bármikor kerülhetsz ilyen szituációba. Egyébként szerintem nem gáz. Mármint az igen, hogy majdnem megerőszakolt asrác, szerencsére nem történt ilyen.

Az én első csókom is full részegen történt egyébként. Nem egy romantikus sztori, de hát mit lehet tenni. Én nem szégyellem magam miatta. Most komolyan minek? Azóta tudom, hogy hülyeség, mert teljesen más állapotba kerülsz, és nem tudod megítélni, hogy tetszik-e neked igazán a srác, és hogy ő is addig akar-e menni, mint te. Szerintem hagyd ezt a bűntudatot. Utálom, ha könnyűvérűnek neveznek lányokat, mert egy embert nem a szexuális dolgai határoznak meg, hanem hogy hogyan gondolkodik a világ dolgairól. Nem tudom, hogy miért ne lehetne ilyet csinálni. Maximum meglátod, hogy neked ez kell-e- Én arra jöttem rá, hogy nem kell, és egyáltalán nem bántam meg, tapasztalat.

2018. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt, csak srác oldalról. A lány (19 volt), hulla részegen az ölembe esett szó szerint. Táncolgattunk, végül lesmárolt de durván. Sőt kimondottan határozott már-már erőszakos volt, felnyomott a faburkolatra és majdnem letépte az ingemet :D


Aztán rávettem, hogy inkább jöjjön haza velem, mert nem tudta hol lakik.

Végül bedugtam az ágyba, betakargattam és elmentem aludni. Soha nem lett volna szívem kihasználni.


Reggel brutálisan másnaposan ébredt :D

Nagyon hálás volt amiért nem használtam ki azt, hogy alig volt magánál. :)

2018. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!