Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha részegen megcsókolt de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen megcsókolt de nem hagytam az megcsalás?

Figyelt kérdés
Haveri társaság egy páran összegyűltünk és egy bizonyosabb mennyiségű alkoholt fogyasztottunk és akkor a tesómnak az egyik lány barátja megpróbált szájon csókolni de nem engedtem neki és hogy ez megcsalásnak számít? illetve elég erős érveket hozott hogy lefeküdjek vele de én megmondtam hogy én hű vagyok de azért kicsit ez a gondolat még is zavar és nem is szeretném ezt megbeszélni hanem besöpörni a szőnyeg alá elfelejteni így is szerencsére elég homályos.kíváncsi vagyok a véleményetekre előre is köszönöm!

2015. aug. 14. 05:24
 1/7 A kérdező kommentje:
(amikor hozzáért a számhoz nem viszonoztam hanem egyből elhúztam a fejem)
2015. aug. 14. 05:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Ellenáltál, nem viszonoztad ez igy nem megcsalás de a helyedben el mondanám a páromnak mert ha mástól tudja meg szakitani fog. Ha igazán szeret megérti. Lehet lesz egy kis vita de akkor mond neki hogy te csak őszinte vagy és akár titokban is tarthattad volna ha anyira rejtegetni akartál volna valamit
2015. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"elég erős érveket hozott hogy lefeküdjek vele"


:D LOL

2015. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az érvekre kíváncsi lennék! :) :D

Nem megcsalás. Jól tetted, hogy nem engedtél a csábításnak.

2015. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz volt és ezen forog a gondolatom már pár órája de valamiért még is bűnösnek érzem magam pedig nem tettem semmit szerencsére.Azt hiszem ez kissé közhelyes lesz de nem fogok inni egy darabig.
2015. aug. 14. 09:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagyon fog emlékezni mert totál készen volt a csaj utána meg egész éjszaka egy másik fiú foglalkoztatta.
2015. aug. 14. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!